Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Corsair obsidian 250D házba...

Corsair obsidian 250D házba csak vízhűtést lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már megvannak az alkatrészek, és egy h100 i is jó lenne bele. Csak kicsit úgy drága lenne a keret. Azon gondolkoztam, hogy mi lenne ha léghűtés lenne benne.Csak hát felmerült a kérdés, hogy lehet nem férne el benne. Mert olyan kicsi a hely.Szóval lehet léghűtés is, vagy csak vízhűtés fér bele? Ha pedig tudok egy jó léghűtéses ventit hozzá ,az jó lenne.

2015. jún. 27. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Ez beférne a házba valószínűleg, csak elég esélyes, hogy más alkatrészekre is rálógna. Kérdés, hogy milyen alkatrészeid vannak. [link] Ez is jó lehet.
2015. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na ez lenne benne: Alaplap: asrock Z97Eitx /oc

Processzor :i5 4690k

Memória: corsair vergeance 1866Mhz 2x8GB

Videókártya :MSI r9 390

Merevlemez: WD caviar blue 1tb

SSD :Samsung 850 pro 250GB

Ház :corsair obsidian 250D

Táp: XFX ts 550w

2015. jún. 27. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne tuti, hogy nagyon fogod tudni húzni így, alapórajelen jó lesz a gyári még, amíg összegyűjtesz egy vízhűtésre.
2015. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vízhűtést akarsz akkor szerintem ne h100i-t, hanem Raijintek Triton-t kb fele olyan árba van de mégis van hogy jobban teljesít. És még szép is!
2015. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!