Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PCX-ről vagy az Ipon-ról...

A PCX-ről vagy az Ipon-ról érdemesebb rendelni?

Figyelt kérdés

Fő szempontok:árak,a szállítása/rendelési költség és a garanciázás.

A válaszokat elöre is köszönöm.:)



2015. jún. 26. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik olcsóbb.


Garanciafutár mindkettőnél van ez fontos.


Garanciáztatásnál a bolt csak a postás szerepét tölti be, felveszi a jegyzőkönyvet az előadott hibáról és továbbítja a készüléket/hardvert a gyártó szervizéhez, kizárólag ez a dolga!!!


Majd ott döntik el, a hiba fennáll-e. Ha nem, akkor a költségeket meg kell térítened (posta, bevizsgálás). Ha igen, akkor semmi dolgod nincs csak várni amíg javítják/cserélik.


Persze legyél biztos a hibában és próbáld meg reprodukálni másik gépben is hogy ne tévedj. Ha biztos vagy a dolgodban, ragaszkodj a fent leírtakhoz. Ne akarja neked ott a boltos tesztelgetni, stb. aztán visszadobja ha épp nem jön elő a hiba. Nem megbízottja ő egyik gyártónak és szerviznek sem, szimplán csak túlkapás részéről.



Engem egyszer beszivattak egyik fent említett boltban egy ilyennel vagy 8 éve. Vettem egy VGA-t, HD3850 AGP. Beraktam a gépbe és fagyott hol fél óra hol fél nap után. Vettem nagyobb tápot nem segített. Visszaküldtem nekik hogy rossz. Erre ők vissza nekem hogy náluk jó volt. Próbálgattam még darabig aztán vettem másik új gépet ez meg elfelejtődött. Pár éve elővettem, fagyogat, csíkoz, stb. Pedig jóformán használva sem volt. Azóta már van sejtésem mi okozta hibát, valószínű a chip vagy a memóriák forrasztásánál használt anyag hol érintkezik hol nem, most már többnyire nem. Ennyit erről. Vissza kellett volna küldeniük a gyárhoz vagy cserélni, naív voltam.

2015. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.Ment a zöld kéz.:)
2015. jún. 27. 01:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!