Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Windows 10 tönkreteszi a...

A Windows 10 tönkreteszi a merevlemezt?

Figyelt kérdés
HP G62 laptopom van, a windows 8 telepítése után egy hónapra tönkrement a merevlemezem, most más van benne. Egyáltalán a 8-as windows miatt ment tönkre?

2015. jún. 26. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak több oka is lehet.A hütése az rendben van?
2015. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kiszoktam fújatni, de sokat kattogott, még windows 7-el is.
2015. jún. 26. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát persze. A Microsoft mérnökei azért dolgoztak annyit, hogy a merevlemezeket tönkre tegye a win10.
2015. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha kattogott akkor az már régen rossz.
2015. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

7, 8, ... 10... wtf?


nem egyszerubb let voln csak windows t irnod siman?


ha valami gyenge szerias hdd ket nyomsz bele (illetve gyar is)


akkor hasznalat kozben erdemes sima es teljesen vizszintes feluleten hasznalni, es nem mozgatni, ha szalitod kapcsold ki hogy hdd ne forogjon


igazabol birniuk kene szalitast


de elofordulhat hogy a tapegysege hibas, mert hogy ez se csak az asztalik privilegiuma

2015. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem az operációs rendszer tette tönkre a merevlemezt.
2015. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az mondjuk igaz, hogy nálam mikor fent volt a 8-as valamiért piszkosul tekerte a hdd-t. Sokáig nyomozgattam utána, de nem találtam meg az okát. (már minden olyan szolgáltatást kilőttem ami okozhatta és továbbra is megvolt a probléma) Mai napig nem jöttem rá, mi okozta, viszont ha nem hdd van a gépben hanem ssd akkor lehet nem veszem észre csak szép csendben elhalálozik. Így legalább látványos volt a jelenség, mert mikor úgy döntött akkor felugrott 100%-ra a lemezhasználat és a feladatkezelő is 1,5 perc alatt nyílt meg!
2015. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(Ez egyébként egyedi eset volt, tehát lehet egy hibásan települő frissítés okozta. Szóval ez nem általános és nem hdd gyilkos a windows!)
2015. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a gyári seagate merevlemez volt a g62-esemben és 4-5 év után az is kattogni kezdett meg kerregett és végül teljesen meghalt.. Asztali gépbe bevarázsolva le lehetett róla szedni az adatokat, de operációs rendszert nem tudott már futtatni mert a windows nem találta utána az indítófájljait meg kék halálozott..
2016. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!