Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni egy asztai...

Fulár kérdése:

Tudnátok segíteni egy asztai Pc összeállításában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom,hogy ez nagy kérés ezért köszönöm ha valakinek lesz hozzá türelme!

7 év után váltok Laptopról asztalira.A gépet elsősorban játékra használom illetve átlagos dolgokra.Letöltés.Netezés.Film-zene.Szövegszerkesztés.Stb.Kinéztem egy gépet:

[link]

De már sokan lebeszéltek az előre összerakott gépekről.A gond az,hogy ha én magam állok neki összeválogatni az alkatrészeket akkor vagy ugyan ilyen gép jön ki vagy még rosszabb is még több pénzért.A prociban és a videókártyában nem szeretnék ennél nagyobb kompromisszumot kötni!Ebben szeretném kérni a segítségeteket.Az anyagi keret úgy kb maximum 190 ezer.Ha persze egy kicsit több az még éppen,hogy de belefér.De mondjuk 20 ezerrel több már sajnos nem nagyon.

Köszönöm az esetleges válaszokat!

Ui:A konfignak tartalmaznia kellene mindent.Ház-Táp-Proci-Videó és hangkártya-Hűtés-Dvd író.És szeretném ha Lenne Sata 3-as csati illetve Usb 3-as port.


2015. jún. 26. 10:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Huh, ez jó sok információ. :) Nagyon szépen köszönöm a türelmed és a válaszokat!
2015. jún. 26. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!