Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez jó gamer...

Szerintetek ez jó gamer számítógép?

Figyelt kérdés

sziasztok! szerintetek ez jó gamer számítógép?: [link] lehet bele kérni gtx 970-et +50k ért meg jobb hűtést +7k -ért szerintetek megéri?

Válaszaitokat előre is kösz!



2015. jún. 24. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért?


Nem tudná valaki kitörölni a létezésből ezt az oldalt?! könyörgöm.

2015. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem adnak oprendszert....
2015. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én amikor nem értettem a gépekhez a 120.000Ft-os géphez is kaptam
2015. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de amúgy igen ez jó gép :)
2015. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2015. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A computerimperium sz@r, elhúzó oldal.

Előre összerakott gépet nem veszünk! Az ár 70%-ából megkapod ugyanezt úgy, hogy a boltban össze is rakják neked. (pcx)

i7 felesleges játékra. A negyedik generációs i5 mindenre bőségesen elég ma és még holnap is. Jövőre amúgy is új socketes intel procik jönnek, így valószínű megkezdődik a raktárkészletek bizonyos szintű kinyomása a piacra.

Mivel van dedikált vga, ezért az 1600-as ram is bőven elég lenne. 18000ft alatt találsz 2*4 GB-os kitet lazán.

Az SSD jó, de az egyik legolcsóbb a piacon, kb 17000ft. Túlárazzák a fenti boltban.

A gép fogyasztása ezzel a procival és egy gtx 970-el (referencia fogyasztás ~135 W) is 250 watt alatt marad. Egy 450-es minőségi táp elég.

Tuning hűtés egy nem húzható procinak? Mi a ráknak? Maximum design célokra, de nem plexi oldallapos, így nincs értelme.


Ennyi pénzből olyan gépet raknának neked össze itt a kommentelők, hogy reggelente még gofrit is süt neked.


Kérdésedre válaszolva: Nem, egyáltalán nem jó számítógép a linken szereplő. Ennyi pénzért és ezzel a nagyfokú aránytalansággal nem az.

2015. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__6..


Nézd meg itt a kérdésben szereplő gépet.

2015. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából én nem nagyon érték a számítógépekhez , úgy viltt hogy egyik haverom segít összerakni egyet de aztán nem lett belőle semmi annyit tudok hogy én egy gtx970est akarok bele meg egy jó í5 öt vagy í7 et nekem mind1 meg annyit tudok hogyha ezt akarom belerakni akkor a tàpot is meg az alaplapot is cserélni kell
2015. jún. 25. 07:49
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 mindent elmondott, #7 normálisat linkelt (ami a kérdésben szerepel) #8 mit akarsz cserélni mikor és mit kell kicserélni miért is? Ezt a részét nem értem.
2015. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értesz a gépekhez, de tudod, hogy neked i7 és gtx970 kell bele?

Mert? Mert valaki azt mondta?


A gtx 970 egyébként jó vga, évekre (2-3-ra biztosan) elég lesz várhatóan a full hd és high párosítás alatt.

Az i5 processzor teljességgel elégséges hozzá. nem végzel olyan tevékenységet, mely i7-et igényelne. A játékhoz i7 nem szükséges.


Itt GYK-n sok ilyen pc lett összeállítva. Hallgass ránk és az alapján vásárolj. Hidd el, hogy se te, se a pénztárcád nem bánja meg.

2015. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!