Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek az alaplapnak jó lehet...

Ennek az alaplapnak jó lehet a videója?

Figyelt kérdés

Gigabyte F2A78M-HD2


[link]


Integrált videókártyája, azt irják hogy Hdmi Jó Blueray filmekhez meg a 4 k ultra supoort támogatás 2560x1600 felbontással. Nekem a mostani gépem az is Gigabyteos, régebbi. a videókártyája újabb amit vettem bele, Nvidia 1 gigás, s azzal is szépen viszi a játékok nagy részét full hdbe. egyedül annyi észrevételem van hogy az ilyen nagyobb hd filmeknél látni, led tvhez kötve, hogy kicsit néha mintha beakadna, meg lasabb, vizszintesen csikozódik ha gyorsabban mozog a kép.


Tehát ami ebbe az alaplapba van integrált videókártya, elbirná rendesen a nagyobb filmeket ? azt is irja a listába, videókártyájához hogy processzorfüggő. Régebben mikor többet foglalkoztam gépekkel, akkor még azvolt elterjedve hogy Integrált kártyát ne használjunk ha lehet, mert az integrált sose lesz olyan eredeti mint ha beletennénk. De ahogy látom fejlődünk rendesen, s egyre profibb jobb eszközöket adnak ki.


Illetve másik kérdésem, honnan tudom hogy ehhez az alaplaphoz milyen gépház kell amibe pont illeszkedik.? Annyi hogy most tervezem hogy beszámittatom a mostani gépem és az árábol na meg kicsit hozzádobva pénzt, rendelnék újat úgy hogy összerakjam. Tehát igy hogy tudom netről megállapitani hogy ehhez az alaplaphoz milyen gépház a jó ? mondjuk gépházrol is csak annyit, szeretnék minél kisebbet, s ez az alaplap ha jol látom Atx-es meg méreténél is úgyirja hogy nem egy nagy lap.


2015. jún. 23. 09:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
mind a 2 led fullhd
2015. jún. 23. 10:59
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez teljesen lényegtelen. Ha van dedikált kártyád, arra dugd, ha nincs, akkor olyan processzor kell, amiben van videovezérlő, különben nem kapsz képet.
2015. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

AMD fronton az APU-k képviselik jelenleg az integrált megjelenítős krémjét.

A8-tól felfele alkalmasak bizonyos kompromisszumokkal még játékra is. De kellően gyors (1800 Mhz<) és lehetőleg dual-channeles ramok kellenek hozzá.

2015. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
utolsó, ez tapasztalat ? a ramos dolog ?
2015. jún. 23. 18:24
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezek teszteken alapszanak.
2015. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

akkor kb ilyenekkel menne.

[link]


Durván néz ki pont passzolna az alaplaphoz. na meg alaplapon ugye 2 ram foglalat van, nekem meg szrintem bőven elég 8 giga ram. Csak ilyen 1800 mhz stinte magyaroldalon alig, vgyis nem találtam. itt meg amerikai, azt irják ingyenes szállitás. s 58 dollár azaz 15 ezer ft kb.. háát netudom itthon ez mennyivel több vagy kevesebb

2015. jún. 23. 18:39
 17/18 anonim ***** válasza:

A linkelt alaplapodhoz: Support for DDR3 2400(OC)/2133/1866/1600/1333 MHz memory modules

Tehát tehetsz bele 2400-at, 1866-ost, az ennél alacsonyabb órajelűeket nem éri meg.

2015. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Értem, oké köszi a választ!
2015. jún. 24. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!