Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtést ajánlotok?...

Milyen hűtést ajánlotok? Részletek lent

Figyelt kérdés

alaplap: GA-M52L-S3 (am2-es foglalat)

CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual Core (5200mhz)

Gyári hűtéssel 80 fok körül mozog a hőmérséklet, és félek mert jön a nyár....


2010. márc. 1. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
5200 MHZ????? Azt kizártnk tartom:) Elég rá egy 4-5 ezer ftos hűtő, de én ezt választanám: [link] nekem is ilyen van olcsó és igencsak jó.
2010. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet azis közrejátszik hogy nagyon poros s levegő a házban. Tavaly nyáron 1 Flash játéktól 90C fokon volt.(a 6db neon ki volt kapcsolva) Cooler Master Hyper TX3-at néztem neki. Továbbá a gépház szellőzése sem lehet a legjobb. Ez a gépházam [link] Mindenképpen 10k alatt gondolkozok ahogy teis mondtad hogy ez az 5.2ghz nem olyan sok, de a gyári hütés nem maradhat....
2010. márc. 1. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

A TX3 jó választás, nekem is az van, a helyedben én levenném állandóra a ház oldalát az sokat segít, és olcsóbb, mintha telenyomnád rendszerhűtővel:D


Az AMD-knek egyébként rossz szokásuk, hogy szeszélyesek. Az előző procim egy Athlon 64 2800+ volt, az alapjáraton 55 fokon pörgött. A szomszédban is volt egy ilyen példány, az meg max terheléssel nem ment 50 fölé. Sajnos ezt meg kell szoknia, aki az AMD-re szavaz :|

2010. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Telenyomni? Fullon van :D
2010. márc. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!