Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akadoznak a játékok, de nem...

Akadoznak a játékok, de nem tudom miért?

Figyelt kérdés

Nézegetek videókat ahol az én konfigommal (I3 4130,R7250,4gbram) jászanak (Pl: Fc4,WatchDogs)

A videóban lévő személynek volt a játékban 20fps-e de nem akadt neki. Nekem van 60fps de random lemegy az fps 4fps-re 2mp alatt. De miért? Konfig ugyanaz,beállítás ugyanaz.

ja meg a farcry4. Annál is ez van. A válaszokat előre is köszönöm. Esetleg valami tisztítóprogit kéne futtatni? Nemtudom.



2015. jún. 18. 07:47
 1/3 kszk2 ***** válasza:

Esetleg futtasd a CCleanert (És az automatikusan induló programok résznél vedd ki a fölösleges programokat)

[link]

(A slim veerziót válaszd mert a többi rád akarja sózni a GoogleTollbar-t)


Ha van pénzed komolyabb programra vedd meg az ashampoo winoptimizer-ét

[link]

2015. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

60 FPS WatchDogs-ban R7 250-el? Milyen grafikai beállítás az?

Én 750 Ti-vel vittem végig 30-40 FPS-el majdnem maxon (textúra High, AA is csak közepes), fullHD-n. Az azért egy erősebb kártya.


Amúgy a 4 GB Ram egyre kevesebb a játékokhoz, a 8 GB az alap mostmár. De az is lehet hogy tele van a géped szeméttel, vírussal, és lelassult.

2015. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem lowon volt annyi
2015. jún. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!