Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi ideig bírja ki egy...

Mennyi ideig bírja ki egy gamer egér, ha sokat LoLozok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem árt-e neki, ha sokat kattintgatok?

Eddig csak egy egerem volt, egy egyszerű, az bírta majdnem 6 évig. Most megtört a kábel vettem egy gamer egeret. Egy ilyen egér alá kell használni egérpadot? Ha nem használok lehet valami baja?



2015. jún. 17. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egér pad : felszívja az izzadtságot ,nem csúszik rajta se a kéz se az egér illetve nem koptatja az alját (annyira) ,mint egy fa asztal vagy valami "házi alátét" (az 100x jobban koptatja).
2015. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
100%
Ha normális, pl. minőségi Omron kapcsolós, akkor sokáig. Ha valami szar egeret veszel, akkor az akár fél éven belül is tönkremehet, vagy előjöhet a duplakattintás-szindróma.
2015. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trevor. ***** válasza:
Én régebben faasztalt használtam egérpadnak. Jó volt igazából, működött meg minden, de mióta van egérpadom (egy Kingston Hyperx Skin Control Mouse pad), soha többé nem akarok asztalon egerezni. Pontosabb, jobban csúszik az egér.
2015. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit vettél... Manapság minden szemétre rá írják, hogy gamer, attól még a minőségileg, és technológialiag is lehet a béka segge alatt.


Ezen kívül az egérpad nem csak arra jó, hogy ne koptassa az egér alját. Arra meg hogy izzadtságot magába szívjon végképp nem. Az kifejezetten káros neki, és tönkre teszi. Nem tudom, hogy lehet ilyen baromságot egyáltalán kitalálni, LOL


Az egérpad azért van, hogy csússzon az egér rendesen, legyen pontos, konzisztens, precíz az egér mozgása, legyen nagy hely az egérnek, ezen kívül pedig nem árt az sem, ha nem eszi meg az egér teflon talpát 1hét alatt.


Igen, ajánlott. Ha csak LoL-ozol, akkor nagyjából mind1 mit veszel, vegyél pl. egy Tesoro Aegist, olcsó mint a szar, és relatív jó is. Cs:go-ra nem a legtutibb, mert hamar belassul a közepe, de lolozásnál neked ez tök mind1 lesz. 2-3 ezerért megkapod már a legnagyobbat is, ami fél méteres, na neked akkora nem kell. Körrbe van varrva, stb. De jók állítólag az ozone szarjai is... Ha teheted mondjuk vegyél valami értelmesebbet, mint pl. Roccat Taito, vagy Razer Goliathus. A qck is megteszi, bár én személy szerint utálom.


ps., top szinten játszó cs:go player, aki lehúzott már 10évet 1.6 ban is, versenyekre jártam, stb. Elnyűttem már közel 10féle egérpadot, egeret. Tudom mit beszélek

2015. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!