Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gamer egér és billentyűze...

Ez a gamer egér és billentyűzet párosítás jó lesz (billentyűzetből kettőt is hoztam, mert nem tudom melyik a jobb)?

Figyelt kérdés

Patkány:

[link]



Billy:

[link]


[link]


2015. jún. 16. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem a razer egerekkel csak rossz tapasztalatom van.

2010 és 2013 között volt jópár razer egerem, naga mmo, deathadder v2, abyssus, mamba 2012, de mindegyikkel ugyanaz volt a probléma, egy idő után duplán kattintott, amikor én csak egyet kattintottam. próbáltam őket megjavítani házilag, de sosem sikerült, mentek a kukába, mert gariban nem cserélték ki..

ezek a kis minibillentyűzetek szerintem értelmetlenek, de ha erre vágysz.. akkor vedd az orbweavert

2015. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a 100 gombból álló billentyűzet értelmetlen, főleg mert 30 centire van egymástól azok a gombok amiket használni kell. Meg folyton mellényúlok. Nekem nem jön be az 50 centis klaviatúra.
2015. jún. 16. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom mind a kettőt. Veszel egy steelseries egeret és valami normális billentyűt. Mondjuk egy CM cherry mx blue-sat.
2015. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lennének messze azok a gombok amiket használsz?
2015. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És írni hogy akarsz velük?
2015. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk elsősorban leírhattad volna, hogy miket akarsz játszani, de az egérből gondolom, hogy ilyen wow és társai.

Másodsorban, hogy hogy fogod az egeret. (karmos, ujjas, teljes tenyér)

2015. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Karmosan" azt hiszem. :D

És igen a billentyűk messze vannak egymástól és sok van belőlük, mindig félrenyomok. Mi a baj ezzel a klaviatúrával? Abban egyet értek hogyha írni akarok arra nem jó.


De egyszerűbb ez mivel itt nincs felesleges 80 billentyű. De ha már klaviatúra akkor olyan kéne ahol a wasd kiemelkedik a többik közül és a billentyűk világítanak és nincs az Esc mellett további gomb mint M1, M2.

2015. jún. 16. 16:33
 8/9 A kérdező kommentje:

A másik hogy mi a baj az egérrel?

Példádul ha wow-ozok akkor kicsit idegesítő, hogy a nyilakkal megyek és a skillek miatt át kell tennem a kezem a billentyűzet másik felére ami 40 centivel odébb van mert ott vannak a kellő billentyűk. Így viszont ott vannak az egér oldalán.


Ez az egyik a másik meg a fukarság, senki nem akar semennyit szánni a dolgokra, leszarozzák csakhogy ne kelljen költeni rá. Holott a Gamestar-ban írták, hogy MMO-soknak kiváló.

2015. jún. 16. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a károgókra. Ha főleg MMO játékokkal játszol, jó választás lehet az Orbweaver. Az egyetlen gondom a gyártó: a Razer évek óta már csak a nevéből él, miközben a termékeik minősége egyre silányabb. Az Omron és Cherry MX kapcsolókat lecserélték noname kínaiakra, a rugalmas kábeleket kőkemény merevekre, a műanyag részek nyikorognak, az egérgörgők lötyögnek, stb. Hidd el, próbáltam mindegyiket, a sógorom a magyar márkaképviseletnél dolgozik, és ő azt mondja, az egereik 30-40%-a meghibásodik egy éven belül (hiába a két év garancia).

Ha van ennyi pénzed egérre, sokkal inkább ajánlom a Roccat Tyont. Nincs ugyan ennyi gomb rajta, viszont sokkal jobban el vannak rendezve, minőségileg meg ég és föld a két egér.

2015. jún. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!