Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy AMD A10 5800K...

Vettem egy AMD A10 5800K processzort, de nem úgy működik ahogy kéne! Tegnap megérkezett a várva várt procim, de valami nem okés. A táp vagy a hűtő nem bírja?

Figyelt kérdés

Alapjáraton 30-35 fok között van, de ha elkezdek vele CS:GO-zni full low grafikán, akkor felmegy 60-65 fokig és resetelődik a gép, és kidob kék halállal, vagy csak szimplán lelövi a játékot a gép! Ugyan ez volt World of Tanks-el is, azt is full low-on játszottam.

A gyári hűtő nem bírja vagy valami más baja van?

Alaplap:ASrock FM2A55M-VG3

Ram: 2x4gb HyperX Fury Black 1866 DDR3

Táp: M-TECH MT-AP4420XA



2015. jún. 17. 11:01
1 2
 11/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

meg meg ott van a jo oreg FSP 350 APN 85+

de en inkabb a be quiet et venem mindenkep vagy masodiknak a CTB t es APN t csak 3. nak

2015. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem latok most jobat igaz nem is tudok keresgelni rendesen

elenben en masuk cm hutot hitem, ez nem tunik rosznak (ha mar mas nincs) bar tulzasnak tartom


ara viszont figyelj hogy 15,2cm magas (pcx es adat) hogy beferjen hazba

2015. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor majd azok közül válogatok amiket ajánltatok!

Utolsó! Nem gond hogyha magas a hűtő, a ház oldala úgy is mindig le van véve, és szinte 100% hogy valamennyire ki fog lógni mert MIDI torony :D Nagyon badass kinézete lesz :D

2015. jún. 17. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!