Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használni valaki AMD procival...

Somi9224 kérdése:

Használni valaki AMD procival Nvidia kártyát?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy az én procimmal (amd fx 8350) gond nélkül működne egy Nvidia-s kártya?

2015. jún. 15. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 Biztos hogy nem ez volt a probléma.
2015. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 IceHunter ***** válasza:
Nincs semmi akadálya, hogy nem menne vele.
2015. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze, az első gépem amd cpu volt nvidia kártyával, utána amd amd-vel, most pedig intel cpu amd kártyával, semmi gond a kompatibilitással.
2015. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 halalfalo ***** válasza:
100%

Igen, ilyenkor a legjobb kérdés, hogy akkor mégis mit raknál Nvidia kártya mellé. Nvidia proci nincs asztali gépben úgyhogy valójában semmivel sem kompatibilis. :D


Amúgy működni fog, nekem Intel mellett van AMD kártya.

2015. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Trevor. ***** válasza:
Nekem régebben Intel proci mellett volt AMD (akkor még Ati) kártya, most Intel proci mellett van Nvidia kártya.
2015. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából azért írtam ki ezt a kérdést, mert most van egy MSI R9 270x OC VGA-m (a már említett AMD procival) viszont tapasztaltam olyat hogy egy játék pl Call of duty Advenced Warfire, Dayingliht, Project Cars szebben fut Nvidi-ás kártyán. Éppen ezért gondolkodtam el rajta hogy átváltanék Nvidiára (proci csere nélkül).
2015. jún. 16. 08:27
 17/17 A kérdező kommentje:
Persze nem az én gépemben volt az Nvidia-ás kártya (intel i5 és i7-es procival)
2015. jún. 16. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!