Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Radeon hd 7850 1 gb gddr5...

Mifenevan kérdése:

Egy Radeon hd 7850 1 gb gddr5 ös vidikarit kitudnék használni egy intel core 2 duo 2.8 ghz procival?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Még egy I7-est is lazán, nemhogy egy 2 magos szarcsit. De még a 7770 is. Ez egy fullos kártya egyébként.
2013. jan. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
85%

#1

nem igazán értelek:D

ö arra gondolta hogy a vga t kitudja e használni a proci vagyis "100%" ra kihajtani

nem nemtudja szóval majd fejlesztened kell

ahogy irta elsö pl. HD7770 lényegében ez is sok 2 magos procihoz

vagyis sporolhatnál videokártyán ha ugysem fejlesztes gépet késöbb proci terén

2013. jan. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Én 1.5 hónapja használok egy core2duo-val egy 7850-et és van, hogy a vga 30-40% körül megy (fullHD-ban) miközben a proci liheg 100%-on :D hosszú távon értelmetlen de én 2-3 hét és veszek mellé egy jobb procit.

Szóval hacsak nincs tervben jobb proci nem fogod kihasználni.

2013. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy Quad core 3.3 ghz -s procit veszek mellé.1-2 héten belül.Az már elég lesz a videókártyához?
2013. jan. 2. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Az már elég, bár jól meggondoltad azt a quad procit?

Kérdezem azért mert én is nézegettem őket viszont ahogy láttam elég drágák :D konkrétan 20körül volt a legolcsóbb mikor nézegettem őket (vagy 1-2 20alatt), s ekkor döntöttem úgy, hogy inkább eladom amim van és hozzádobva a pénzt amit a quad-ra kellett volna költenem simán kijön egy fx 4100/6100 új alaplappal. Írom ezt azért mert attól függően mennyiért szerzel quad procit lehet jobban jársz te is így.

2013. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!