Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy ati radeon hd 4850...

Vettem egy ati radeon hd 4850 1gb/256bit/ddr5 videokártyát és nem kaptam mellé tápkábelt pedig igényel, hogy kell használni a tápkábelt?

Figyelt kérdés
Szóval [link] ez a tápkábel? Mind a 6 csatlakoztató pöcök összekell kötni egy másik csatlakoztatóval ami a tápból jön ki?De nekem csak egy olyan van ami szabad és azon 4olyan pin konnektor van vagy mi..?! lehet venni ilyen pin konnektor felezőt is?Mennyibe kerül egy tápkábel? és nembaj ha csak 3 pin izé van összekötve?
2011. nov. 14. 22:53
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Igen, olyan átalakító kell! 6 pines PCI-E tápkábel átalakító a neve. Sok tápon alapból van ilyen. Amúgy filléres dolog, pár száz forint. Összekötöd a táp molex csatlakozóival majd a 6 pines végét a kártyába. A 4 pines amiről beszélsz az a procihoz van.

[link]


Szóval ha nincs két szabad szabad molex csatid, vagyis ilyen: [link]

akkor új tápot kell venned, lehetőleg olyat, amin alapból van 6 pines PCI-E tápcsati.

2011. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! megvan működik!
2011. nov. 15. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!