Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM vásárlás? Hol, hogyan, és...

RAM vásárlás? Hol, hogyan, és hogyan tegyem be? Több lent!

Figyelt kérdés

2GB ram ot szeretnék venni a gépembe még +-ba

Ez a gépem:


DualCore Intel Pentium E5300, 2633 MHz (13 x 203)

Memória: 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)


Videókártya: Radeon X300/X550/X1050 Series (Microsoft Corporation - WDDM) (256 MB)


Op. rendszer: Microsoft Windows 7 Ultimate


Alaplap: Asus P5KPL-AM SE (1 PCI, 1 PCI-E x1, 1

PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)


Nagyon fejleszteni nem lehet csak a ram-ot szeretném növelni.Milyen kell bele?Vagy ezt hol tudom beszerezni?

És gépbe szerelése?úgy tudom ha rosszul teszem be leég. szakemberre bízzam?



2015. jún. 15. 13:59
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja még annyit milyen árban lenne ez a 2GB ram?Esetleg több ram is menne mint így összesen 4GB?
2015. jún. 15. 14:00
 2/28 Tengor ***** válasza:

DDR2-es RAM kell bele, 800 MHz-es. Feltéve, hogy az alaplapon van még hely. Ezt érdemes megnézni.

Betenni csak egyféleképpen tudod. Ha belemegy máshogy is, akkor ott nem a leégés lesz a legnagyobb problémád.

Ha fogtál már csavarhúzót és egy beszorult alkatrésznek nem kalapáccsal v. sarokcsiszolóval akarsz nekiesni, akkor bele tudod rakni egyedül is.


Ezen kívül érdemes elgondolkozni, hogy valóban szükség van-e az Ultimate kiadásra vagy esetleg nyerhetnél még erőforrást, ha nem futnának olyan szolgáltatások, amiket az életben nem használsz!

2015. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Tengor ***** válasza:
4+4 GB mehet bele maximum. De ez az alaplap oldalán le van ám írva!
2015. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Megveszed neten, belerakod. Nem tudom mi lehet neked ebben nehéz. Vagy ha még nem csináltál ilyet akkor mondom hogy egyszerű.
2015. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Win7-ből erre a gépre Home Premium
2015. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Tudásom a gépek terén a 0-val egyenlő.A válaszokat köszönöm ment a zöld!
2015. jún. 15. 14:06
 7/28 anonim ***** válasza:

Akár webshopból akár számítástechnikai szaküzletből beszerezheted. A számítógép kompnensek szerelésének a legkönnyebb a RAM beszerelése. Felesleges szakemberre bízni mert kb annyiért szereli be amennyi a ram ára.

Látható a ram-on egy pár mm-es "horony" annak illeszkednie kell a ram foglalatából kiálló kis bordán. Nem lehet elrontani, leher rosszúl fogalmaztam. De csak egy féleképpen teheted be.

3perctől kezdődik a buli:


https://www.youtube.com/watch?v=vNL5sREsWZ0


[link]

2015. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Értem ha beszereltem a RAM -ot és a gépen is írva van hogy RAM 4GB utána mást kell még tennem?(tudom hol kell megnézni)
2015. jún. 15. 14:09
 9/28 anonim ***** válasza:
csak élvezni a + memória adta lehetőségeket :)
2015. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ajánlotta a barátom hogy + ram sokat segítene pl gyorsabb a gép mást mit segít?
2015. jún. 15. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!