Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » World of Warcraft PC Konfig?

Szaszaa11 kérdése:

World of Warcraft PC Konfig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel a jelenlegi gépem alaplapja egyre inkább baszakszik, és a merevlemez csere után (21000) sem lett jobb a helyzet, régen még közepesnek, jelenleg gáznak számító gépre, hogy nagyon nincs kedvem egy ezrest sem beleölni. (Elég volt a 160 ezres alapár - jó, monitorral, billentyűvel, mindennel, és azért vitt ez mindent, amit kellett, 3 évig.)

Tehát szeretnék beruházni egy újra. Felső határ 150 ezer körül lenne. Nem vagyok gyökér a gépekhez, de nem is értek hozzájuk annyira, hogy összeállítsak egy konfigot. A segítségeteket kérem. Az egyetlen követlemény, hogy a World of Warcraft-ot vigye ultra grafon. Semmi más. Más játékot nem játszom rajta. (Xbox párti vagyok, de valahogy ettől az MMORPG-től nem sikerül elszakadnom) Voltam Soproni üzletekben, állítottak nekem össze konfigokat, de úgy vélem a WoW-hoz kicsit sok a 200-220 ezres összeállítás, merevlemez, dvd meghajtó-író, gépház, monitor, billentyű, egér stb. nélkül, sőt, nagyon sok. Gondolkodtam lap-topban is, de ahhoz végleg hülye vagyok, és a gamer laptopok horribilis összegekért mennek...

"Szakmai" tudás híján kis keresgélés után ezt találtam: [link] - ebbe gondolom azért kelljen a drágábbik hűtés ha nem akarom, hogy felrobbanjon, de reménykedem benne hogy ennél olcsóbban is tudok olyan gépet összerakatni, ami viszi a mostani, és a későbbi wowot (kiegészítők) is ultrán. Lehetséges? Köszönöm előre is, bocsi, hogy ilyen hosszú lett :D



2015. jún. 10. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezeket az előre összerakott cuccokat.
2015. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ilyen előre összerakott szutyok gépet nem szabad venni

tegyél fel új kérdést, hogy "milyen konfigot ajánlotok 150-ért" és összeállítanak majd neked valami normálisat :)

2015. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Házzal elmehetsz 15-ig és benne marad a 150-ben. Ezen elfut minden játék high-on 1080p-ben, WoW-ból 3 is.

2015. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előre összerakott PC-t NEM SZABAD venni.

Mivel a World of Warcraft egy olyan játék, ami erős egy szálas teljesítményt kíván, így neked sokkal jobb lenne egy Intel Pentium, mint egy AMD FX.


Amit én vennék a helyedben:

Asus B85M-G alaplap

Intel Pentium G3258 processzor

Crucial 8GB DDR3 1600MHz BLS8G3D169DS3CEU memória

Gigabyte GTX750 Ti 2GB DDR5 GV-N75TOC-2GI videokártya

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez

Chieftec CTG-450-80P táp

DeepCool TESSERACT BF fekete számítógép ház

Gépösszeszerelést kérek


140k pcx.hu


Azért hagytam benne a gépösszeszerelést, mert feltételezem, hogy nem tudod összerakni.

Ha tényleg csak Wow-ra kell, akkor azt hiszem, hogy ez bőségesen elég.


Ha akarsz, akkor veheted inkább egy R9 270-es videókártyával és Corsair CX 430w tápegységgel. Úgy kb 150 ezer a vége. Nyilván erősebb is valamennyivel

2015. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves masodik, ez volt maga a kerdes csak lehet nem fogalmaztam jol, de beleírtam, h segitsetek, rakjatok nekem ossze egy wow konfigot!
2015. jún. 10. 14:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, de az and es az i3 processzor nem lesz oda tul gyenge? Az utsó kiegeszitohoz mar I5 os procit ir az optimalishoz, bar eleg gyenge szériát azon belul (2700 ha jol emlékszem) biztos hogy egy i3mas vagy egy and, vagy intel Pentium is birni fogja a strafát?- addig oke, hogy vinne a játékot de egy 25 fos raid tele effektekkel ultran mar eleg durván megprogetne az i3as procit, vagy tévedek?
2015. jún. 10. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán bírja az i3, de a 3258 is.
2015. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#6 es szerinted az fx6 mert birna jobban?
2015. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha talalsz hasznalt garis Ivy i5 t valami magas orajelest nem energiatakarekost


akor vegetsz ugy gepet hogy 1155 re alapozol es csak a cpu t veszed hasznaltan (de persze mast is vehetsz ugy, ha nem gond neked tovabb bonyolitani) meg mindeg jobban jarsz hasznalt intelel mint "uj" fx el, ellenben m'eg uj pentiumal is jobhan jarsz mint fx el

2015. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!