Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látom a videókártyát...

Isti66 kérdése:

Miért nem látom a videókártyát az eszközkezelőben?

Figyelt kérdés
Most vettem egy gépet, összeszerelve rendeltem, egy asrock B85M-DGS alaplap van benne és nem látja az Asus Radeon R9 280-as videókártyámat. Mit lehet tenni? Próbáltam azt hogy letiltom az onboard-ot a biosban de nem jött be. Most csak az intel hd graphics-ot látom az eszközkezelőben.

2015. jún. 9. 17:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a géped hátoldalát és rakjad ki a képet ide
2015. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Kompatibilis a legtöbb DVI csatlakozó egymással, nem hülyék a gyártók. Ez a probléma, kösd össze a monitort a videókártyával, különben, hogy működne?
2015. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Itt a hátulja: [link]


Ezt meg csak észrevettem, azt a fityegőt nem kell bedugni valahova?(A sárga fekete)

[link]

2015. jún. 9. 21:30
 24/36 A kérdező kommentje:
Meg azt még hadd mondjam el,hogy először működött a dvi kábellel de aztán fogta magát és a monitor elvesztette a jelet utána reseteltem akkor jó volt de újra előjött, ezt csinálta párszor szal bedugta, a d-subot az alaplapi csatlakozóba
2015. jún. 9. 21:32
 25/36 anonim ***** válasza:
Ha csak nem találsz üres csatlakozót 2 centin belül (amennyit enged a kábel) akkor nem kell bedugni sehová. Leírás szerint DVI-I és DVI-D csatlakozó is van rajta, valamelyikkel működnie kell. Az alaplapi D-SUB csatlakozót felejtsd el, ha nem csak egy drága díszt akarsz a gépedbe, hanem használni is szeretnéd a videókártyát. A monitoron a bemeneted állítsd a DVI csatlakozóra. Ha működik majd eltűnik a kép, reset után egy kis ideig megint jó, akkor lehetséges, hogy a tápegység kevés ehhez a kártyához.
2015. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
550W-os FSP Raider van benne azt mondták az elég
2015. jún. 9. 21:41
 27/36 A kérdező kommentje:
Meg be van dugva a hdmi/dvi-d kábel és a d-sub is
2015. jún. 9. 21:43
 28/36 anonim ***** válasza:
A táp elég hozzá. Írtad a kérdésben, hogy az alaplapi kártyát letiltottad. Ekkor is be volt dugva a D-SUB? Tiltsd le ismét, a D-SUB csatalkozót húzd ki és csak a DVI vagy a HDMI porton keresztül próbáld működésre bírni.
2015. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Most akkor a monitorod ba bedugsz mindent ?

az alaplapi videókártyábol huzzál ki mindent és csak a


Asus Radeon R9 280 legyen kapcsolatban a monitorral


mit reseteltél ? az alaplapot

2015. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Na most előbb letiltottam az intel hd graphics-ot kikapcsoltam a gépet kihúztam a d-subot, bekapcsoltam a gépet de a monitor be se kapcsolt csak sárgán világított a power gombja nem zölden ahogy kéne.


És igen a monitorba be van dugva a dsub meg a dvi a dsub az alaplapra a dvi a vga-ra kapcsolódik és azért van minden bedugva mert mint fentebb írtam nem kapcsol be ha a vga-hoz van bedugva. És a gépet reseteltem az előlapján lévő gombbal

2015. jún. 9. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!