Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látom a videókártyát...

Isti66 kérdése:

Miért nem látom a videókártyát az eszközkezelőben?

Figyelt kérdés
Most vettem egy gépet, összeszerelve rendeltem, egy asrock B85M-DGS alaplap van benne és nem látja az Asus Radeon R9 280-as videókártyámat. Mit lehet tenni? Próbáltam azt hogy letiltom az onboard-ot a biosban de nem jött be. Most csak az intel hd graphics-ot látom az eszközkezelőben.

2015. jún. 9. 17:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
mutatnál képet az szközkezelöröl
2015. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
2015. jún. 9. 18:39
 3/36 anonim ***** válasza:
Az alaplapi chipset drivert rakjad fel
2015. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
A telepítő cd-ről telepíteném az onboard VGA drivert de bejön egy inteles telepítési keret.
2015. jún. 9. 19:18
 5/36 anonim ***** válasza:
A chipset driverrel semmit sem ér el, ugyanis szerintem nem ott van a hiba. Vagy nincs jól a helyén a videókártya, vagy rá sem dugták a kiegészítő tápot. Amíg szoftveresen nem mutatja magát a kártya, azaz nem látszik az eszközkezelőben, addig szoftveres megoldásokkal nem sokra lehet menni.
2015. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Illetve egyet kihagytam, a BIOS/UEFI-ben állítsd be, hogy a külső videókártya legyen az elsődleges.
2015. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

nem a vga drivert kell felrakni hanm az alaplapi chipset drivert


[link]


inf driver

2015. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Az a baj nem én raktam össze hanem úgy rendeltem hogy kértem összeszerelést a pcx-nél. Mit nézzek meg mi nincs és hova bedugva?
2015. jún. 9. 20:11
 9/36 A kérdező kommentje:
A linken amit küldtél melyik az alaplapi chipset driver?
2015. jún. 9. 20:12
 10/36 anonim ***** válasza:

A videókártyára megy még két plusz kábel a képen, nálad valami van oda dugva? Csak akkor nézd meg, ha nincs leragasztva a gép.

[link]

2015. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!