Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most kötettem be T-home IPTV...

Most kötettem be T-home IPTV és internetet, egy vevőegységet kaptam, Ha veszek valahonnan Cisco ISB2201 IPTV set top boxot akkor azzal plusz tv-t tudok bekötni?

Figyelt kérdés
vagy ez nem úgy megy annak külön ip cím kell és azt a t-home központilag letiltaj vagy nem is csinál semmit? vagy hogy van ez. nem aakrok +890 Ft-ot fizetni hogy két tv-n legyen adás. van megoldás?

2015. jún. 9. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A boxok be vannak regisztralva a kozpontban, hiaba teszel be egy ujat te magad, nem fog menni.
2015. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nincs megoldás? vagy fizetek vagy csak egy tv-m lesz?
2015. jún. 9. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
pontosan... nem véletlen van leírva, elmondva, hogy több tévére több box kell tőlük... ha spúr vagy, így jártál..
2015. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég az, hogy több TV van, de mindegyiken ugyanaz megy, akkor megteheted, hogy benyomod a box jelét egy videomagnőba, ami aztán hagyományos antennajelként továbbadja. Utána már annyi koaxot húzol ki, amennyit akarsz.


Ha több tévé kell úgy, hogy tudj egyszerre több dolgot nézni, akkor több box kell.


Kérdés, hogy a mai világban mit találsz a tévében, amit a neten nem találsz meg...

2015. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez de nagy szemétség, itt van bent van a házban fizetek érte és nem tudom megosztani, még egy rohadt analóg koaxot se tudok csinálni baromi f a s z a
2015. jún. 9. 13:52
 6/7 A kérdező kommentje:

egyébként ez nem spúrság. ez düh és harag. pár utcával odébb ott a digi fixen 5460 ft-ért ad 500/200-as net-et 92 tv-vel ebből kb. 20 HD.


a t-home meg ad 6450 ft-ért 83 tv-t 30/5-ös netet úgy hogy évente egyszer díjat emelhet.

2015. jún. 9. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
de spúrság... ha több tévére akarod, fizess a szolgáltatásért.. ha digit akarsz, fizesd ki nekik a hálózatbővítés árát és nálad is lesz. ennyi.
2015. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!