Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ismertek olyan gépösszerakós...

Ismertek olyan gépösszerakós oldalt ahol 2 VGA-t is lehet választani?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

pcx-en először kiválasztod az 1 szem vga-t, kosárba teszed, visszamész a gépösszerakóba, megcsinálod a gépet és akkor a kosárban már 2 videokártya lesz.

De így 2 vga-s oldalt nem ismerek én sem.

2015. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És vajon azt is beleszerelik? Mert én még régebben próbáltam egy ramot cserélni. Hát hogy is fogalmazzak... Nem lett jó vége :D
2015. jún. 7. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet legjobb ha megérdeklődöd e-mailben hogy ezt hogy kell, de biztos megcsinálják.
2015. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért nincs ilyen oldal, mert újonnan teljesen fölösleges 2 kártyát rakni egy gépbe. Jóval olcsóbban megúszod egy darab jóval erősebb kártyával.


Aki pedig 2 db GTX Titan-t vesz a gépébe, arról általában (joggal) feltételezik, hogy össze tudja magának szerelni.

2015. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de aki egy ramot nem tud kicserélni, az ne is használjon számítógépet. Mit sikerült elrontanod?

A számítógép legegyszerűbben cserélhető komponense. Kiveszed, berakod. Ennyi. Semmi kábel, csak egy irányban tudod berakni stb stb.

Egyébként meg 2 vga-t csak akkor érdemes venni, ha csúcskategóriás kártyákból akarsz SLI-t vagy Crossfire-t csinálni.

Inkább írd le, hogy milyen gépet raktál össze.

2015. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg fölösleges 2 VGA egy gépbe. Ahogy mondták korábban is, inkább egy jobbat vegyél ugyan annyiért.
2015. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A ram cseréről: Röviden annyi, hogy egyik kezem megsérült születésemkor, így hát eléggé ügyetlen. Aztán azzal bénáztam ott.


Egyébként senki sem mondta, hogy értek a gépekhez. Csak gondoltam összedobnék valami jó konfigot, hogy pár évig ne kelljen cserélni.

Fejben valahogy így nézne ki: maximus vii, i7 4790, 16/32gb 2133mhz ram, 2 gtx970. Nyílván hozzá valami combos táp, ssd stb; de a lényeg nem ez.


Köszönöm az eddigi segítségeket. Aki kielégítő választ adott, annak jutalmul egy zöld kezet adtam :)

2015. jún. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!