Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb? ASUS X555LB...

Melyik a jobb? ASUS X555LB i3-5010U/8GB/500GB/GT 940M vagy ASUS X550ZE FX7600/8GB/500GB/R7 M270DX DUAL CROSSFIRE?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Laptop vásárlás előtt állok, és e között a két laptop között hezitálok. 160 ezernél nem szeretnék többet kiadni rá, általános használat mellett játékra is szeretném használni (World of Tanks, GTA 5).


Két laptop:

ASUS X555LB-XO053D: [link]


ASUS X550ZE: [link]


Az ASUS X550ZE felé hajlok, mert alumínium házas és talán erősebb is, mint az inteles verzió, viszont nem tudom hogy az AMD-s videokártyának ez a Crossfire kialakítása mennyire működik jól, vagy hogy hogyan működik egyáltalán. Erről esetleg tud valaki valamit?


Szerintetek megéri a plusz 12 ezer forintot? Vagy inkább válasszam a megbízhatóbb Intel+Nvidia kialakítást?


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2015. jún. 6. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb az X550ZE. Habár nem tudom honnan veszed hogy alumínium házas.
2015. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A bolt honlapján azt írják, amit belinkeltem.

Dizájn: Szálcsiszolt alumínium ház

2015. jún. 6. 13:20
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
hazudnak, csk ugy nez ki a muanyag mintha alu lene
2015. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!