Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 7000Ft-ért milyen billentyűzetet?

7000Ft-ért milyen billentyűzetet?

Figyelt kérdés

Árukeresőn nézelődtem, de ott nincs túl nagy választék. Legalábbis nem olyanokból, amilyet keresek.


Maximum 7000Ft-om van rá. Rengeteget játszok és emellett rengeteget gépelek. A mostani sima, egyszerű Labtec billentyűzetem( [link] bírt kb. 6 évet, így olyat keresek, ami hasonlóképpen elbír ennyi időt. Leginkább vezeték nélkülit keresek ami lapos, vagy félig lapos, de ha vezetékes az sem baj. Ha multimédiás, akkor az még jobb.

A magyar kiosztás fontos.


Esetleg tudtok ilyen billentyűzetet? Vagy személyes kedvencet is linkelhettek :)



2015. jún. 6. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Játékhoz csakis vezetékest.

A fiamnak ez [link] bevált, de ő leginkább csak játszik, meg chatel.


Én világítós Revoltec XL3-at használok. Nem egy nagy szám, de már kifejezetten zavar, ha más billentyűzetnek nincs világítása.

2015. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bemennék egy nagyobb számtech üzletbe, és ott kérnék tanácsot, illetve a választékból megvenném az adott árkategóriásat. Csodák nincsenek. Ha Kuala Lumpurból rendelsz, attól nem feltétlen jársz jobban.
2015. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rengeteget gépelsz, vedd meg a legolcsóbbat, aztán addig gyűjtögess, amíg nem tudsz venni egy mechanikusat, minden pénzt megér. Az én Roccat-om 25 ezer volt, és csak azt bánom, hogy nem vettem meg előbb.
2015. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!