Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges lenne egy gépből...

Lehetséges lenne egy gépből "kettőt" csinálni? Kiegészités lent.

Figyelt kérdés
Most az a kérdés merült fel bennem, meglehetne-e oldani hogy egy gépen belül, rákötök még egy monitort, billentyű egér stb, kiosztani úgy hogy az 1. asztalon az egyik egeret, 2. asztalra a másik egeret pl.Port szerint v hogy.Vélemény?
2015. jún. 5. 09:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy virtualboxba feltenni egy oprendszert.És ak csak azon lenne használható.
2015. jún. 5. 09:49
 2/7 Tengor ***** válasza:

Win alatt macerás. Utoljára mikor ezzel foglalkoztam, akkor voltak programok, de mindegyiknek volt valami baja.

Linux alatt sima ügy.

2015. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor Linuxon megoldható lenne.Kössz választ. ;)
2015. jún. 5. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:

#Tengor

Bár lehet új kérdés, de tulajdonképpen ide kapcsolódik:

Te hogy oldanád meg linux alatt? Pár lépésben leírnád? (nem kötözködök, tényleg érdekel...)

2015. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:
100%

Google-öznék egy kicsit. A "multi-seat" kifejezésre elég sok mindent kidob, teljes leírások, hogy hogy kell beállítani.

Bár így elnézve a "sima ügy" lehet hogy kicsit túlzás, és nem tiriviális a beállítás, kell vele foglalkozni. Talán helyesebb lett volna azt mondani, hogy a Win alapból nem tudja, és külön programot kell hozzá feltenni, míg a Linuxokon általában alapból fenn lévő Xserver ezt is tudja, csak be kell állítani.

2015. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ennek majd utánanézek énis, valszeg fel is rakok akkor virtualisan linuxot is :D
2015. jún. 5. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi, eddig rossz irányban kerestem, de így már tudom merre induljak. Ma is tanultam valami újat! :)
2015. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!