Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom II X3 710 vagy egy...

AMD Phenom II X3 710 vagy egy amd athlon x2 250 az erősebb?

Figyelt kérdés
6gb ram, asus eah4770 videókártya, 500w chieftec táp asus m4a77 alaplap a konfig röviden.

2015. jún. 1. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

x3 mivel több magos..

egy ilyen 710 van a gépemben alapból egész tűrhető bár a legújabb játékokat már nem bírja.. ha a 4. magot feloldod lehet még meglenne mai játékokkal is nem próbáltam nem jó hozzá az alaplapom..

2015. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg az m4a77-es alaplapommal 4 magosítható, néztem pár videót, menni fog. Habár nem pont m4a77-es volt hanem m4a77TD, de a biosban ugyan az a funkció megtalálható pontosan ugyan azzal a lépésekkel.
2015. jún. 2. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor el lehet vele lenni persze játékra vannak jobb vételek(mint mondtam sok játék már köhögött alatta az új dragon age szörnyen laggolt) de ha tűrhető áron jutsz hozzá akkor nem rossz kis proci
2015. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10.000Ft-ért vásároltam, szerintem jó vétel, athlon x2 250est cserélem le vele, ezzel is sok játék futott, 2013as játékokig simán vitte őket, 2014 közül is volt pár. :D Úgy is rengeteg játék van amit ki szeretnék próbálni még a múltból (jelenleg a dead space trilógiát tolom, mindet simán full grafikán viszi akadás nélkül és szép grafikája van, már ezek is lenyűgöznek engem.)
2015. jún. 2. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!