Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap rögzítése a házhoz...

Alaplap rögzítése a házhoz hogyan?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem, nem csináltam még ilyet de szeretném magam megcsinálni.

Coolermaster elite 110-es házról van szó mindenek előtt egy asus h81i plus lappal.


Becsavartam a házba a távtartókat eddig minden tiszta :D

Nem tudom, hogy a távtartókra kellenek-e ilyen kis membrán műanyag cuccok (ilyenek: [link]


És, hogy melyik csavarral rögzítsem

[link]



2015. jún. 1. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
rakhatsz, nem okoz semmit, és az utsó azt hiszem, de próbáld bele.
2015. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kis műanyag cuccok nem kellenek. Ha mégis használod őket, akkor sem történik semmi. (Végülis berakhatod, mert ha kihagyod őket, akkor csak pakolgathatod, és egy év múlva már nem fogsz emlékezni mire valók)


A csavarok közül azokra van szükséged, amik könnyedén betekerhetők a távtartókba. A két jobboldali közül valamelyik.

2015. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 HELYESBÍTEK!!!


Kaptál a házhoz egy használati utasítást. (Ha nem, akkor töltsd le a gyártó honlapjáról [link] ) Ott minden kis alkatrésznek meg van a funkciója. A kis műanyag cuccok az SSD-k rögzítéséhez valók. 8 db van belőlük.

Ugyanígy a csavarok rendeltetését is kisilabizálhatod.

2015. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, utolsó (előttem PM-ben zavarhatnálak egy percig? )
2015. jún. 1. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezz nyilvánosan.

Privátra is itt válaszolnék. :)

2015. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az alaplapon a power, reset pin-eknek honnan tudom a töltését? Csak egy háromszög van az egyik oldalon.
2015. jún. 1. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 A Power és Reset gombok bekötésénél lényegében mindegy, hogy melyik pólus melyik pinre került, mert egyszerűen zárnak egy áramkört és ettől indul, vagy indul újra a gép.

Azonban jellemzően a fehér a "-" vezeték.


Az alaplapodhoz kapott kézikönyvben találsz egy képet, hogy melyik tüskére mit kell dugni. "Front Panel Header" vagy hasonló elnevezéssel.

2015. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!