Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok nekem írni egér+egérpad...

Tudtok nekem írni egér+egérpadokat összesen max.15e forintért?

Figyelt kérdés

Egérnél előny ha sok gombja van.

Súlyozhatóság nem fontos.

Ha van saját tapasztalatotok azt is írjátok le!

Én most egy sharkoon drakonia egeret + egy drakonia egérpadot néztem ki.


2015. máj. 31. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén nem értem minek neked(vagy bárkinek) egérpad. Ha nem görgős egeret akarsz venni akkor semmi haszna nincs
2015. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Panda Péter ***** válasza:

görgős helyett akarod mondani golyós.


amúgy pedig de, azért marhára van értelme, már ha nem akarod az egered talpait havonta cserélni. viszont túllihegni abszolút nem kell a porblémát, szvsz bármilyen, méretben megfelelő és nem túl drága szövetpad megteszi.


az egér már más kérdés, én nagy általánosságban ellene vagyok a túlárazott, csicsás, lézeres "gémer!!!4" szutykoknak, amik itt sokszor olyan nagy népszerűségnek örvendenek, szóval inkább kussolok :D

2015. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

arra gondoltam.

Sok éve használok egereket, de még egynek sem jött le a talpa és egy sem volt drága. Egyszer vettem egy G500-as egeret, lejött a szövet a borításról, visszavittem, hogy csinálják meg, mert nem akartam emiatt bukni a garanciát, erre azt mondták már nem árulnak ilyet, és "javíthatatlan", így visszatértem a régi egeremhez.

Kb fél éve rendeltem kínából 1500ft-ért egy gamer egeret, azóta azt használom és teljesen jól működik

2015. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Sharkoont felejtsd el, ritka gyenge márka. Előre megjósolom, hogy a gombjai egy évet sem fognak kibírni.

Sajnos ebben az árkategóriában nincs jó minőségű sokgombos egér. Két-háromgombosat tudnék (Roccat Lua, Steelseries Kinzu V3, Kana V2).

Egérpad márpedig kell.

2015. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És a Mars Gaming egerekről tud valaki valamit?

Esetleg Genius Gila GX?

Pad meg télleg nem lényeg be megyek 100ft-osba és veszek egyet.

2015. jún. 1. 15:08
 6/8 anonim ***** válasza:

A Mars Gaming kínai webshopos átcímkézett szutyok, akárcsak a Trust.

A Gila már jobb vásár, bár annyiért már inkább egy Steelseries Rival, CM Storm Reaper vagy Mionix Naos 3200- ők hárman egész más ligában játszanak. De ha neked a sok gomb a fő szempont, a Gila-val nem jársz rosszul.

2015. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 válaszoló nem értem te hogy adsz 69 %-ban hasznos válaszokat,dehogy nincs értelme a lézeres és optikai,mondjuk a lézeres is optikai,mind 1 ebbe most ne merüljünk bele egerek alá azért kell egéralátét mert mindennyik egér talpán van teflon bevonat,ami a jobb akadás mentes siklást biztosítja az egérpadon,és ha nem használsz egérpadot ezek a teflon talpak elkopnak és így az egeret is kényelmetlenebb lesz használnod,szóval én mindenképp ajánlom mindenkinek mindegy milyen egere van de egéralátétet vegyen hozzá főleg ha az az egér már a minőségi 15000-20000 FT-os vagy fölötti ár résbe tartozik,mert ezek már megérdemlik a jó egéralátéteket egérpadokat.
2015. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem Cooler Master CM Storm Reaper egerem van és mellé egy CM Storm Swift-Rx M egérpadom aminek a széle varrott így kizárt hogy fel váljon rajta a szövet,gumírozott az alja így nem csúszik el,az egérrel CS GO zok ha lenne VGA a gépembe akkor nem 60 fps el játszanék hanem 300 fölött de 100 fps fölött már nem számít az hogy kinek mennyi fps e van SAS rangban vagyok CS GO ban meg egy jó Headsetem van Plantronics GameCom 788 ja a Raper elég nehéz ezért az az egérpad amit hozzá vettem nagyon jó választás volt mert az egér bár elég nehéznek mondható 145 gramm de az egérpadon jól siklik,ezért a nehéz súlya nem hátrány én amúgy is a nehezebb súlyosabb egereket szeretem,és amiért ezt választottam az azért volt mert nagy kezű játékos vagyok palm grip az az tenyeres fogással játszok,jó a szenzora az egyik legjobb lézer szenzor van benne AVAGO 9800 a többit lent megnézheti a linkben [link] ja a másik a tenyér résznél fém borítást kapott ami ha nagyon izzad a kezetek akkor egy nagyon jó dolog mert a fém része miatt a tenyérnél meg akadályozza hogy izzadjon a tenyeretek,nekem nagyon izzad a tenyerem,a görgő része is fém amivel élmény a görgetés pontos és meglepően halk főleg ha számításba vesszük hogy fém görgője van,ha tudjátok próbáljátok ki,vegyétek meg nem fogtok benne csalódni,én több mint 1 éve használom és maximálisan megvagyok vele elégedve.
2015. dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!