Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon II X4 640 OverClock...

AMD Athlon II X4 640 OverClock? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem nagyon értek hozzá, ezért lépésről lépésre letudnárok nekem írni hogy hogyan kéne overclockolnom? Előre is köszi! Itt van a kép a BIOS menüjéről, gondolom hogy itt kell, talán ez segít! Egyébként 3.20GHz-re kéne felhúzni, gyárihűtővel egy ASUS M5A78L-X LX3 alaplappal és 4GB KINGMAX 1333MHZ-ES RAM-mal. [link]
2015. máj. 31. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem értesz hozzá, akkor olvass utána és majd ha elakadtál kapsz segítséget.
2015. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 donfetibo ***** válasza:
Nekem M4A785TD-M EVO alaplapom volt AMD ATHLON II X2 245 2.9 GHz-es procival de a biosz ugyan ez volt és én simán a CPU OVERCLOCING-et simán manualra tettem és az ott megjelenő számokkal játszottam addig amíg stabil nem lett és az órajel lehetőleg ha lehet azért kerek legyen pl. a 2.9-est 3.7-re lőttem fel minden féle hűtőcsere meg hasonlók nélkül!!!☺☻
2015. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!