Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » WDS funkció halála egy routerb...

WDS funkció halála egy routerben elég indok a garnciális cserére vagy javításra?

Figyelt kérdés
Nos pár napja meghalt az egyik routeremben a wds funkció, állandóan eltűnik a wifijel néhány óra működés után... de ha közvetlenül a modemre kötöm akkor semmi baja ( legalább is tegnap délelőtt óta még mindig meg van a jel )

2015. máj. 30. 10:10
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Bármilyen gyári funkció elvesztése élég indok a garanciára.
2015. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért tettem ki a kérdést mielőtt visszavinném mert volt már olyan itt gyk-n hogy leszóltak azmiatt hogy ez nem arra való, meg nem jó erre hanem vegyek konnektoros jelerősítőket, de kérdem én minek mikor ott porosodik a router a fiókban? ( van egy másik is de azt azért vettük mert ami ez előtt volt azzal sokat szenvedtek garancia ügyben, és most ez amit azhelyett kaptunk ez is betojt... szóval volt alapból egy routerem ami meghibásodott, visszavittük de addig szenvedett az üzlet hogy szerintük jóvolt aztán mikor hazahoztuk csak nem és ezt eljátszottuk vagy 5x, és felénél meguntuk vettünk egy másik routert, az azóta is megy ennek már több mint egy éve és aztán mikor már megvettük emezt csak kicserélték, és most kb fél éve kellett a jel erősítés és így ezt amit cserére kaptam bekötöttem a másik mögé vds-el eddig ment is rendes gond nélkül de most pár napja megkattant és naponta félnaponta elment a wifijel mint ha be se lett volna kapcsoltva... reseteltem újra állítottam de csak nem jó, aztán megnéztem hátha így jó de közvetlen a modemre kötve jó, tehát csak a wds kattant meg benne...
2015. máj. 30. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!