Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb videókártya, és...

Melyik a jobb videókártya, és miért? Tapasztalat, indok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link] velemenyek



2015. ápr. 3. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik kártya sem egy nagy eresztés.Az r7 250x az egy belépő kártya azaz sokat játékok alatt nem érdemes tőle várni.Igazából a felsorolt kártyák közül én az r7 260x-et választanám.De jobb lenne egy 270x az már jóval erősebb kártya,játékra az alá nem érdemes adni.
2015. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Maximum 40k-m van rá, és az r7 260x-el amiket láttam teszteket (legfőképp LoL-ozok, de akkor már mást is ki akarok próbálni: GTA IV, (a LoL-t ugyan használom, csak most majd full grafon), CoD további sorozatai (cod4 felettiekkel), TDU2 (5k-ért vettem meg 2 éve, egy P4-es gépen meg nem ment sehogy), CS:GO) AM2-es proci lesz van a gépbe, 2GB ram, de fel lesz fejlesztve 8GB-ra, alaplapot még nem tudom mert még nincs meg a gép, a tápot se tudom milyen. A fogyasztása necces, szóval majd nézni kell lehet hogy másik tápot. Köszi a választ.
2015. ápr. 3. 19:02
 3/5 BM-Striker ***** válasza:

40k alatt a GTX750 (húzva) és R7 260x a legerősebbek.


Egyik sem valami nagy fogyasztású, egy normális 400w-os táp elég melléjük.

2015. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor marad a 260x 30-35k-ért
2015. ápr. 3. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a legerősebb am2 proci is örülne ha ki tudna hajtani egy r7 260x-et
2015. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!