Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel i5, + alaplap? Mit...

Intel i5, + alaplap? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék beújítani egy gépre amit játékra használnék legfőképp. Egyik ismerősömnek van egy


- i5 4440 (kb. 2-3hónapos állítása szerint, graranciás)

- Asrock Fatal1ty B85 Killer


Utánanéztem PCX-en a kettő árának. Az alaplap újan olyan 25 ezer, a processzor 50 ezer lenne. Szóval 75 ezer a kettő, azonban:


Ő eladná nekem egyben(csak egyben) a kettőt 60ezerért. Jó vétel lenne? Az alaplapot nem nagyon ismerem, ezért kérdezem.


Az i5 4440 elég lenne játékokhoz?


(Persze egy 270X-280X / GTX 960 szintú VGA mellett használnám, de ezt később venném, mert a keretem jelenleg nem engedné, addig maradna az Intel IGP.)


Légyszíves segítsetek.



2015. máj. 29. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4440 van, r9 290-el, és nem látok nagyon különbséget youtubes benchmarkok és a saját tapasztalataim között. 4460 jobb vétel lett volna, megbántam, hogy nem néztem jobban utána, de a kettő között igazából nincs annyi különbség, hogy az tapasztalható legyen.
2015. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért megéri, de azért nézd majd meg a számlán a dátumot hogy tényleg 2-3 hónapos vagy inkább 2 éves.
2015. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mennek a zöldek. A 2 hónap használat biztos. Amúgy az alaplapról mi a véleményetek? Ebben az árkategóriában jónak számít?
2015. máj. 29. 20:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a konfig többi része: WD 1TB EZEX, Corsair CX 500W, CoolerMaster EK350, 8GB Kingston HyperX Savage (CL9, 1600MHz). És mellé menne valami 50-60ezer körüli vga. Lehet megvárom az új Radeonokat.
2015. máj. 29. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó:) Nekem is hasonló konfigom van
2015. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!