Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 60ezerből milyen "gamer"...

60ezerből milyen "gamer" konfigot lehet összerakni?

Figyelt kérdés
Tudom 60k kevés.. de ez van:/ segítenétek összedobni egy konfigot? Lehet használt alkatrészekből is!
2015. máj. 28. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

500-as Approx táp 5-ért......

Inkább FSP APN 350, kb Seasonic minőségű különbséget ad ki.

2015. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%

Szívesen.


Gondoltam hogy a tápba bele fogtok kötni, olvassatok árukereső.hu véleményeket pl, de ha tudtok jobb konfigot ennél ennyi pénzből akkor hajrá. A válaszadók mind fps Full HD huszárok! Nem mindenki van annyira eleresztve anyagilag mint Ti!

2015. máj. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Ki beszélt most FPS huszárkodásról?

A géped tápellátásával vannak gondok, ami az árán meg is látszik.

Árukeresős vélemények nem érnek semmit se.

[link]

De aki normális és használja a fejét, az legalább egy FSP APN 350-et rak abba, de inkább XFX TS 450-et még bele kellene spórolni, további fejlesztés szempontjából, biztonság szempontjából.

Seasonic belsősek az XFX-ek, stabil áramellátással, 5 év gyártói garival, és sose volt rá panasz.

2015. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#12-es! Szívemből szóltál!:)
2015. máj. 29. 16:25
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegyétek fel a kérdéseiteket az árukereső.hu-n, biztos vagyok benne, hogy hasznos válaszokat fogtok kapni.
2015. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%

# 13

A válaszok 99%-a arról szól, hogy ennyi pénzből nem lehet, pedig igen is lehet! De mind1, abban igazad van hogy a táp tényleg nem egy márkás darab, de nem hiszem hogy gond lesz vele a későbbiekben. Nyugodtan le lehet pontozni, én legalább próbálok segíteni a kérdezőnek. Pedig ha egy kicsit is megerőltetnétek magatokat, akkor írhatnátok neki ti is egy-két konfigot.


Kérdező: Ha zavar a táp (másba nem tudnak belekötni, mert a többi rendben van), akkor max valahonnan összespórolsz + 3-5 ezret pl. az említett FSP APN 350-re, vagy egy Hexa 400W-ra.

2015. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!