Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nehéz összerakni egy raspberry...

Nehéz összerakni egy raspberry pi-t?

Figyelt kérdés
Megszeretném rendelni ezt a [link] raspberry pi-t csak nem tudom, hogy mennyire nehéz összerakni...

2015. máj. 16. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azon nem nagyon kell mit összerakni :)

A telepített SD kártyát beteszed, ha van dobozod abba rakod, ráadod a tápot, már működik is.

HDMI kábelt bedugod, nézed a tévén vagy a monitoron.

WIFI-t felismeri a Raspbian automatikusan.

Ha mindenféle külső hardvereket akarsz rárakni, LED-eket, kijelzőket, hőmérőt, az meg le van írva a könyvben, amit a kithez adnak. Vagy keresel a neten projekteket és azokhoz megveszed az alkatrészeket.

2015. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha ezt megrendelem akkor simán összetudom rakni? nem kell semmilyen forrasztás meg ilyesmi ? :)
2015. máj. 16. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki szerint nem jó a válaszom, mondja már meg miért nem? Egy ilyen kitből általános iskola felsősök tudnak dolgozni leírás alapján 😃
2015. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"WIFI-t felismeri a Raspbian automatikusan. "

Ebbe lehet belekötni. Sajnos nem ismeri fel az összeset. Első kézből tapasztaltam a héten. (Az én hülyeségem volt megvenni a 2000 forintos tp linkes kütyüt, mielőtt utánanéztem volna...)

2015. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom kifejezetten arról a kitről szólt, amit a kérdező belinkelt, abban egy EW-7811Un van, amit rögtön felismer a Raspbian. Ezért jók ezek a kitek kezdőknek. Minden működik és rszletes leírást is kapnak hozzá.


Aki pedig kísérletezni szeretne más wifi adapterekkel:

[link]

2015. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Láttam utána, elnézést.
2015. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond.
2015. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!