Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a gép megfelel...

Szerintetek ez a gép megfelel internetezésre, film nézésre?

Figyelt kérdés

Tehát van egy majd 10 éves, nagyon trágya gépem, amivel már az internetezés, felér egy idegrohammal, állandóan lefagy percekre, múltkor 30 percre lefagyott, hd filmek elvannak felejtve, és sok év gyűjtögetés után, végre sikerül új cuccokat venni a gépbe, az a kérdésem hogy ezzek megfelelőek-e?


Processzor: Intel Pentium 4 2.8ghz helyett AMD Athlon A4-6300 3.7ghz


Videókártya: Ati Radeon 9800 64mb helyett Radeon HD 8370D 512mb (integrált)


Memória: 1gb helyett 4gb


Alaplap: a mostanit nem tudom, de ez megy majd bele - A68H Gigabyte GA-F2A68HM-S1


Táp: egy 220 wattos helyett, egy 550W Rhino, 6pin VGA/RX-550PA bulk/white (CWT)/ 75%


Vinyó: 80gb



2015. máj. 26. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Vinyó: 80gb ?????
2015. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajna most új vinyóra nincs pénz, mert elmegy az összes a többire, de majd most arra kezdek majd el gyűjteni :D
2015. máj. 26. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó ez, netezésre megfelel.


Nekem is van egy, még ennél is gányabb gépem :D

60gb hdd, core 2 duo processzor, 400 wattos codegen táp :DD


Netezésre tökéletes, anyum használja néha.

2015. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:
Nekem ilyenem van: Intel Pentium 4 2,6ghz, 1GB ram, Radeon 9200. Régen sokat használtam játékra (cs 1.6, gta sa, Team Fortress 2, Battlefield 2, Cod 1,2), a játékokat jobb vitte, mint a böngészőt :D
2015. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na én is így vagyok vele :D ... régebbi játékokatt szoktam néha játszani, és akadozás nélkül visszi pl (gta sa, fifa 08, pes 09, fm 12, cod 2, nfs most wanted, carbon), de a böngészés meg idegroham, és kb 360p-s filmeket bírok csak rajta nézni, jó indulattal 480p, hd-nál már úgy beszagatt hogy inkább hagyjuk is....
2015. máj. 26. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Bőven, de a táp feleslegesen nagy. Ehhez még egy 300W-os egység is elég. Legalább normális márkájút tudsz így nézni.


Mikor HDD-t cserélsz, utána szerintem ütemezz be egy SSD-t is. Nem létszükséglet, de sokat tud dobni az általános sebességen.

2015. máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tápegységnek mit szólnál egy ilyesmihez? nem tudom a másikhoz mennyiért jutnál hozzá, de ha ez még drágább is pár ezerrel, inkább ezt válaszd. ezen ne spórolj! nem éri meg. később duplán fizeted meg...


ha pedig lesz felesleg akkor a hdd csere helyett mehet bele egy ssd. 120GB bőven elég netezéshez...

2015. máj. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!