Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 64 gb sd kártya formázási hiba?

64 gb sd kártya formázási hiba?

Figyelt kérdés
Ez év márciusában vettem az interneten egy 64 gb-os sd kártyát. Sony Z1 compact okostelefonom van, ami elméletileg elbírja a kártyát. Amikor kamerázok, és az sd kártyára van állítva az alapértelmezés, akkor néhányszor az egy percnél hosszabb videókat elfeketíti, és a képek egyharmadát nem menti el. Ha pedig a telefonomon másolok rá adatokat, azokat azonnal letörli, ha a gépemen, akkor nem. Már háromszor formáztam, de nem lett jobb. Kérlek titeket, segítsetek! A választ előre is köszi :)

2015. máj. 23. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mennyire megbízható bolttól vetted? a kártyák és pendriveok hamisítása eléggé erősen megy..
2015. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak megbízható helyről szabad megbízható nevű kártyát venni. Egyéb esetben nem kell csodálkozni az ilyen hibákon.
2015. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
10-12 ropi egy 64 GB-os kártya. Ha te ennek a töredékéért vetted, az máris gyanús.
2015. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tény és való, hogy kétezrembe fájt össz-vissz, nem is akkora tragédia, csak mégis rossz, mert beleszaladtam a csapdába...de majd veszek egy normálisat..köszi a gyors válaszokat :D
2015. máj. 25. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet valami 1-2gb-s de akár 8 is.. vannak programok rá amivel kiderítheted hátha tudod még valamire használni
2015. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!