Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek az egerek közül melyiket...

Ezek az egerek közül melyiket választanátok játékra?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2015. máj. 17. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Amelyik illik a kezedbe!

Átlagos játékfelhasználásra jó mindegyik. Kávéfőzésre ottvan a 10k+-os egér, ha csak szimplán választanom kéne, ebben az árkategóriában van egy "Trust GXT 25" nevű ketyere.

Ha mindenféleképp olcsó "gamer" egeret akarsz (igazából ezek nem gamer egerek, csak több gomb van rajtuk, és több beállíthatóság - a gamer a legtöbb ilyen dolognál csak marketingfogás), akkor én ezt a Trust-ot választanám.

A leírt dolgokon kívül nincs különbség az 1200 forintos irodai, és ezen egerek között.

2015. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez is fent van. Olvastam a hozzászólásokat, és megakadt a szemem egy furcsa véleményen. "Kényelmes, de észre vettem egy hibát.. Nemtudom, hogy nektek is így van e. De nekem kicsit lötyög a görgő jobra balra amikor gyorsan oldalra huzom az egeret.."

A leírásban optikai szerepel, azokban nincs görgő, nem?

2015. máj. 17. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a verzió akkor valószinűleg hibás, mert nekem pont ilyen Trust egerem van.

De ezek között a masinák között tényleg nincs szinte semmi különbség, azt vedd amelyik jobban illeszkedik a kezedre.

2015. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cooler master
2015. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Cooler Master az egyetlen normális márka, de nem tudok olyan kezet elképzelni, amihez ez kényelmes lenne.
2015. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, tartós egérpadot tudtok hozzá?
2015. máj. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!