Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5 4460 hoz milye alaplapot...

I5 4460 hoz milye alaplapot vegyek hogy ne kelljen Biost frissíteni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
H97/Z97 chipset-est.
2015. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, ha megteszed megerőszakol a sátán, esetleg húsz évvel rövidebb ideig fogsz élni?
2015. máj. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Nem, csak akkor kéne valahonnan szerezni egy sima Haswell processzort egy esetleges frissítés erejéig, ha mégis régebbi BIOS lenne az alaplapon. Én is megjártam már ezt, amikor az Asus B85M-G alaplapomba akartam i5-4460at tenni. Még szerencse, hogy kénznél volt a régi Pentium G3420, így gond nélkül le tudtam frissíteni.
2015. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Xd vagy csak nem tudja hogyan kell. De amúgy a mai lapok bios frissítését egy 5 éves óvodás megcsinálja.
2015. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet rém egyszerű a frissítés, de ettől még teljesen életszerű felvetés a harmadik válaszoló által leírt dolog. Ha nincs otthon régi procid, akkor jöhet az össze-vissza telefonálgatás ismerősöknek, szervizeknek, hogy van-e megfelelő procijuk arra a pár percre.


Egyébként nyugodtan megveheted bármelyik b85-ös lapot már. Elég ideje kijöttek már ezek a processzorok ahhoz, hogy az üzletekből kifogyjanak a régi lapok, és már eleve friss biosost kapj.

Én nemrég 3 ilyen gépet raktam össze, egyikkel sem volt gond, de az első előtt még a biztonság kedvéért vagy 4 napon át mászkáltam régi processzorért. Aztán szerencsére nem volt rá szükség egyiknél sem.

2015. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!