Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell egy MSI alaplapot...

Hogyan kell egy MSI alaplapot frissíteni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz rajta frissíteni? Drivereket? BIOS-t? Pontosan milyen lap?
2012. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MaXXeGee ***** válasza:
Felmész az MSI honlapjára, kiválasztod az alaplapod típusát, és a többi ott le van írva :)
2012. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biost akarok frissíteni
2012. jún. 27. 22:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudnátok mondani valamyilyen részletes magyar leírást hozzá?
2012. jún. 27. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk még mindig hogy konkrétan melyik lapról is van szó, pedig már kérdeztem is. Sötétben tapogatózva hogy oldjuk meg? Ilyenkor szokott elmenni a kedvem attól hogy segítsek.
2012. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy MSI 945P Neo3 alaplap
2012. jún. 27. 22:49
 7/9 MaXXeGee ***** válasza:

[link]

Használd a Live updatert, elméletileg bios-t is lehet frissíteni vele.

2012. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen először próbáld a live update-tel, ha ez nem sikerül, akkor töltsd le a legújabb BIOS-t, és ott lesz benne egy leírás is hogyan kell frissíteni. Csak gondolom angol nyelvű.
2012. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Racska1974 ***** válasza:
Nem javaslom, hogy frissítsd. Én is megpróbáltam párszor. Sajnos túl nagy a kockázat ahhoz képest, amit nyerhetsz vele. Ha valami gond lesz menet közben, akkor nagyon nagy szerencse kell hozzá, hogy visszaállítsd az eredeti állapotot. Ha nem érint túl mélyen (zseb) ha mégsem sikerül akkor egy tapasztalatot megér.
2012. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!