Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardver hiba lehet az internet...

Hardver hiba lehet az internet lag?

Figyelt kérdés

Játék közben előszokott jönni napi szinten. (több játékban is: bf4, war thunder, bf3, plants vs zombies GF)

DIGI netem van 200-as csomag. Router van. Ha direktben van bedugva a gépbe a (fő) net kábel, akkor nincs lag (vagy is, amikor úgy tesztelgettem akkor nem volt, de szolgáltatóval is felvettem már többször a kapcsolatot, szval elvileg ott minden rendben) Viszont, ha a routerből jön az a bizonyos (mellék) kábel, akkor la van. (mecssenként 3-4 minimum) Volt router csere, routerre nem gyári szoftver telepítése, kilőttem minden alkalmazást, vírusírtót, játékos üzemmódot kipróbáltam, minden!! és semmi. Egyszerűen nem tudjuk mi okozhatja. Szerintetek?


Ui: Hamarosan szinte egy új gépet vásárolok és nem szeretném, ha azon is lagolna a játék. Mert hiába szép a játék, ha a multi élvezhetetlen a lag miatt..

Ja és linkelek egyet ami kb ugyan az. [link]



2015. máj. 16. 20:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!