Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pcx.hu -ról mik a vélemények,...

Pcx.hu -ról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni tőlük, de elég gyanús hogy hogy a csudába tudják mindenki másnál alacsonyabban kínálni a cuccokat...

[link]


2015. máj. 13. 12:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

# 9 azt sem neked sem nekem nem tisztem eldönteni.

A személyeskedő hangvételeket kérem abbahagyni!

2015. máj. 13. 13:51
 12/18 A kérdező kommentje:
# 14, jó, mindegy, ezt nem itt kell megvitatni, beszéljétek meg privátban, vagy találkozzatok és verekedjetek az igazatokért DE NE ITT a kérdésnél vitassátok meg kinek mit szabad mondani, nyilt fórum, mindenki azt mond amit akar, ami helytelen azt az admin majd törli és ennyi, erről nem kivánok többet beszélni!
2015. máj. 13. 14:26
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. egy éve rendeltem PCX-ről a gépem, 2 munkanap múlva hozta a futár, összeszereltem és most is arról a gépről írok. És mivel az alacsony árak miatt sokan vásárolnak náluk, innen megjön a haszon. És a nagyker árhoz képest még így is van bőven különbség.

#1 Ezt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy egy cég magának írjon be értékelést?

2015. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyszer rendeltem tőlük, az összeszerelést én rontottam el a gépnél (Eltörtem az alaplapon két tüskét), jófejek voltak, és garanciavesztés fejében ingyen megcsinálták, ilyet nem látunk minden nap. Az ügyfélszolgálatuk mind az általános, mind a garanciáztatási részlegen nagyon segítőkész.
2015. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Akkor jobb mint az ipon? :D
2019. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

# 13 "#1 Ezt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy egy cég magának írjon be értékelést?"


Őszintén? Dolgoztam webes szakmában, az hogy egy webruház beregisztráljon magának egy kamu-fiókot és hozzászólást írjon a saját termékeihez egy eléggé bevett szokás, igaz kisebb webáruházaknál jellemzőbb de semmi akadálya nincs megcsinálni, maximum lelkiismereti kérdés.


Lebukni az ilyesmivel senki sem fog, ellenben jobb vevőcsalogató ha egy termék alatt van X jó vásárlói vélemény mint ha azt látod hogy ezt a sz@rt senki nem vette, eBay -en is inkább veszed azt ami olcsó és az eladó fel van értékelve a csillagos égig, mintsem attól akinek van 100 értékelése, egyszerű pszichológia, így működik a vevő.


Mindegy, lényeg hogy ezzel 2 módon lehet lebukni, ha van hozzáférésed az oldal adatbázisához és megnézed mi a helyzet ezekkel a felhasználói accountokkal, vagy ha írásszakértő vagy és azonos mintát vélsz felfedezni a hozzászólásokban.


Próbáld ki bátran te is, írj egy termékről 3-5 véleményt, aztán észre fogod venni hogy igazából nem tudsz úgy írni mint ha 5 különböző személy lennél, nem tudsz eléggé elvonatkoztatni a saját stílusodtól, a jellemzői ugyanúgy megmaradnak, átlag kívülálló nem biztos hogy észrevenné, de egy Magyar és/vagy Irodalom szakos tanár hidd el simán ;)


Ismételném, félreértés ne essék, nem mondtam hogy a pcx ilyesmit tenne, csak azt mondom NEKEM a hozzászólások egy része eléggé egy kaptafára készült. Azt hogy gagyi kínai van onnan tudom hogy egyszer rendeltem egy pont ugyanolyan cuccot (csak 4x annyiért) mint amit korábban ebay-en, ugyanaz a szar minőség is volt sajnos, de sürgősen volt rá szükség hát megvettem.


szó mi szó, tényleg bármelyik webshop tulaj írhatna magának hozzászólást, különösebb tudást nem igényel, lebukni nem igen fog vele, a lelkiismerete meg dönt ahogy dönt, sok esetben az eladások száma és a megélhetés felé.

2019. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Garanciális ügyintézésük csapnivaló. Ne vegyetek tőlük semmit. Nekem benézték a hibás processzoromat. Elküldtem az alaplapot, megállapitották, hogy letört egy kondi, javithatatlan az alaplap. Visszajött megforasztattam, nem működik. Új alaplap, azzal sem. Visszaküldtem a procit még egyszer, mostmár MSI alaplappal nézték és megállapitották valóban rossz. A megjavitott alaplapommal működött az új processzor. Röpke fél év kellett a lejátszáshoz. Fájdalomdijként kértem 20000 vásárlási utalványt, nem tartották jogosnak. Egy mocskos számitó cég. Egy bocsánat nem volt. Kárpotlásul ingyen szállítást ajánlottak a következő rendelésemhez... Senkinek sem ajánlom őket. Lehet, hogy olcsók, de garanciális ügyintézésben nullák, arrogánsak.
márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Elfelejtettem hozzátenni hogy a processzor 89 000Ft volt.
márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!