Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pcx.hu -ról mik a vélemények,...

Pcx.hu -ról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni tőlük, de elég gyanús hogy hogy a csudába tudják mindenki másnál alacsonyabban kínálni a cuccokat...

[link]


2015. máj. 13. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

Nem rendeltem még tőlük, bár sokszor belefutottam már hogy jó áron kínálnak, gondolom azért mert kínai cuccok vannak főleg.


Amit kicsit sérelmezek az oldalt böngészve, hogy a termékekkel kapcsolatos pozitív értékelések eléggé egy-hangnemben vannak megfogalmazva, szerintem ott van egy kis simlisség.. (értsd. a bolt magának írogatja be) de megesküdni nem mernék rá, csak kicsit olyan.

2015. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Jó üzlet, jó háttérrel.

Azért adják alacsonyabban, mert elég alacsony haszonkulccsal dolgoznak, nem úgy, mint a Media Markt...


Sajnos csak neten keresztül tudsz rendelni, majd rá 2-3 napra bemenni érte, természetesen szállítanak is.

Ez is kölcségkímélő, ami az árra van jó hatással.

2015. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én már rendeltem tőlük, nem volt bajom a termékekkel eddig, meg a bolttal se


max. kicsit furcsa volt látni hogy vásároltam egy monitort, és aztán mások is vásároltak olyat(én voltam az első véleményező a terméknél), de végülis tényleg jó monitor, mai napig működik

2015. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem olcsóbb, mint mások. Illetve nézőpont kérdése... Ha kéred a cseregaranciát, akkor semmivel nem lesz olcsóbb, mint pl. az iPon, vagy csak néhány esetben - a nélkül tény, hogy jók az áraik.


Amúgy rengetegszer vásároltam már náluk, teljesen megbízhatóak.

2015. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy garancia, ha már meg lett említve: ugyanúgy működik, mint máshol. Szóval ha él a cseregarancia (az első évben), akkor ahogy máskor is volt a beszerzési idő, 2-3 napon belül lehet menni a csereáruért, viszont ha nincs cseregarancia kiváltva, akkor a szokásos folyamat, azaz 3-4 hét, míg beszállító kipostázza, a gyártó javítja/cseréli, majd visszaküldi. Ez mindenhol így megy, szóval nem lehet rá rosszat mondani.
2015. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Ahogy #1 is mondta, olcsó kínai vackokat (is) árulnak, bár azt mások is.

Azt hogy olcsó kínai vackok onnan tudom hogy én is dolgoztam informatikai-importágazatban ahol sok ilyennel találkozni. De vannak jó cuccok is, értelemszerűen nem a legolcsóbbak! :D

2015. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

# 4

ha kérhetném ne személyeskedjünk, véleményhez mindenkinek joga van

2015. máj. 13. 13:26
 8/18 anonim ***** válasza:

Én sokat rendeltem tőlük, rendszerint megérkezett minden.

1x fordult elő hogy a csomagolás gagyi volt, és a garanciáztatás hatalmas kockázat.

Ha ritkán előforduló problémád van a vásárolt termékkel (pl. VRAM hibás a videókártya, és kb. 30 perc játékonként csíkozódik a képed), akkor bajban vagy. Ha az ő akármilyen tesztjük nem mutatja ki a hibát (gondolom nem túl alaposak) akkor visszaküldik neked működőként, és még a futárdíjat is kifizettetik veled. Hiába írod le nekik hogy ekkor,így meg úgy van a probléma, nem foglalkoznak vele.

Ez egy ismerősöm tapasztalata, de nekem is van a garancia részleggel ugyanilyen jellegű problémám.

2015. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem a PCX sara, ez mindenkire igaz. Iponba úgy vittem el a memóriáimat, hogy hibásak, 10 perc memtest86 után közölte, hogy márpedig ennek semmi baja. Igen, nekem is volt problémám ilyen szinten a PCX-szel, mikor hibás volt a merevlemezem vezérlője, és napi 5-6x megfagyott, néha el sem indult, vagy ki sem tudott kapcsolni a gép. Volt róla videó is, de hát az kevés. Mikor lecsökkent a kondíció 18%-ra egy hét múltán, szó nélkül elindult a garanciaügy.


Mindenhol igaz az "amíg nem reprodukálható a helyszínen, addig nem tudnak mit tenni", egyszerűen hülyeség lenne, ha nem így tennének, hiszen az nekik is papírmunka, macera, valamint plusz költség. Egyszerűen felelőtlenség úgy átvenni egy "hibás" terméket, hogy "ok, elhiszem, hogy rossz".

2015. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Olcsó és e-mailben szinte azonnal válaszolnak. Egyszer kellett garanciáztatnom náluk, de az nem volt egyszerű, 3 napon belül bejelentettem a hibát, de a futár nem jött a cuccért. Mikor újra írtam nekik, akkor kiderült, h adminisztrációs hiba történt, 1 héttel később meg is jött a futár. Utána több, mint egy hónapig(lehet, hogy volt kettő is, már nem emlékszek..) húzódott a garanciáztatás, majd amikor meguntam és közöltem velük, hogy elállnék a vásárlástól, azután néhány napon belül visszakaptam a cuccomat... Természetesen a hibát nem találták meg, de ettől függetlenül cseréltek több dolgot is.
2015. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!