Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a videókártyám?

Figyelt kérdés

Van egy Gigabyte R9 280X oc kártyám és amikor beszereltem akkor felraktam a drivereket meg minden de amikor belépek egy játékba akkor megfagy a kép és kidob az asztalra azzal hogy a

"képernyőillesztő nem válaszolt majd újra helyreállt"

A Dead Island Riptidenél pedig megfagy a kép majd kékhalál.

Tudtok valami megoldást? most azt akarom megpróbálni hogy újratelepítem a windows-t és úgy hátha menni fog.



2015. máj. 12. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milyen OP rendszert használsz? Ha Win7-et rakj fel win8-at, ha 8-at, rakj fel 7-et.
2015. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
win 7 volt 8-at raktam fel
2015. máj. 13. 21:03
 13/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni hogy volt a régi kártyám ez a 7300GT Nvidia most ezt visszaraktam felraktam a drivereket és ment a játék... szerintem akkor hibás a másik kártya mert akkor el kellet volna indulnia elsőre :S
2015. máj. 14. 07:04
 14/16 A kérdező kommentje:
Most írtam haveromnak hogy majd ha ráér valamikor meg befér a gépházába a kártya akkor kipróbálnánk ott is. Mert ha ott megy akkor itt van a gond nálam
2015. máj. 14. 09:58
 15/16 A kérdező kommentje:
Visszaküldtem a kártyát mert elvileg túl lett hajtva és leégett egy része gondolom a külső részén nem láttam semmit lehet hogy belül égett le valami. Ez volt a legegyszerűbb megoldás.
2015. máj. 15. 18:28
 16/16 A kérdező kommentje:

Hibás volt a kártya :D

Most egy GTX 680 csücsül a gépben egy ideje xD

2015. júl. 19. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!