Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a videókártyám?

Figyelt kérdés

Van egy Gigabyte R9 280X oc kártyám és amikor beszereltem akkor felraktam a drivereket meg minden de amikor belépek egy játékba akkor megfagy a kép és kidob az asztalra azzal hogy a

"képernyőillesztő nem válaszolt majd újra helyreállt"

A Dead Island Riptidenél pedig megfagy a kép majd kékhalál.

Tudtok valami megoldást? most azt akarom megpróbálni hogy újratelepítem a windows-t és úgy hátha menni fog.



2015. máj. 12. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Táp?

Konfig?

Mindent a helyére raktál-e?

Nem laza-e a VGA tápcsatlakozója?

2015. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

gép:

Chieftec ctg 500-80p (sok tesztet láttam ezzel a kártyával és ezzel a táppal úgyhogy elégnek kell neki lenni)

FX-6300 3.5GHZ

GA-970a-DS3p

Corsair Vengeance 4GB 1600mhz

úgy van bedugva a kártyába hogy 1x 6pin meg 1x 6+2 pin

2015. máj. 12. 19:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégis a táp a gond, bár ez a kékhalál dolog, nem tudom mi akar ez lenni.

Esetleg ha van másik tápod, vagy tudsz kölcsönkérni, akkor próbáld meg másikkal.

Esetleg játék előtt nyomj egy stabilitás tesztet CPU-ra is meg VGA-ra is.

2015. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
most megy a stabilitás teszt mielőtt ezt írtad most 99%on megy a vga és nincs kékhalál semmi fagyás csak játéknál van... most is megy a stressz teszt csak tabról írok
2015. máj. 12. 19:14
 5/16 anonim ***** válasza:

Hi!


Mielőtt felraktad a mostani kártyádhoz a drivert, letörölted az előzőét?

Ha minden kötél szakad (végső eset), én újraraknám az egész rendszert.

2015. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen mnden nvidiás drivert letöröltem... de lehet hogy maradtak meg fájlok registryben véletlenül amit nem törölt ki és ezért akarom most újrarakni a windowst
2015. máj. 12. 19:43
 7/16 anonim ***** válasza:
Rakd újra, és meglátjuk hogy mi lesz.
2015. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
újraraktam a windows-t meg a drivert is de ugyan úgy leáll a játék majd kiírja ugyanazt hogy a képernyőillesztő leállt majd helyreállt. A legfrissebb driver van fent. origines BF3-al is próbáltam de ugyan az az eredmény hogy megáll a játék majd jelez. Mit csináljak? Tiszta ideg vagyok
2015. máj. 13. 19:20
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát basszus, én se tudom mi lehet a baj. Azért megpróbálok valahogy segíteni..

1. Van valami húzva? Pl. processzor, videókártya.

2. Egész biztos hogy jó drivert raksz fel? (a te kártyáddal és a windows bit-el is egyeznie kell /64 és 32 bites van)

3. Esetleg van valamilyen integrált videochiped? Mert kipróbálhatnád kártya nélkül, hogy úgy működik e.

2015. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

1. nincs semmi húzva

2. 64 bites a driver meg a windows is

3. nicns semmi integrált kártyám :S

2015. máj. 13. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!