Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma? Játékok...

Mi lehet a probléma? Játékok közben 5-10 perc után elfeketedik a képernyő vagy esetleg színes csíkok lepik el az egészet.

Figyelt kérdés
Nem reagál semmire, de a hang működik és skypeon is hallom és az ismerőseimet. Minden egyes alkalommal kénytelen vagyok újraindítani a gépet. Mi lehet a probléma?

2015. máj. 12. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Videókártya.
2015. máj. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy esetleg a táp haldoklik és nem kap elég feszültséget a videókártya?
2015. máj. 12. 01:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Valószínűbb, hogy 20 éve nem volt takarítva, a hűtője tele piszokkal, a paszta kiszáradva, és túlmelegszik. Takarítsd meg, pasztázd újra.
2015. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ :)
2015. máj. 12. 06:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont a táp csinált ilyet, nem volt semmi baja csak épp túl gyenge volt a vga-hoz. Mikor kicseréltem eggyel nagyobbra, megszűnt a jelenség (i5+R9 270X, FSP 400W -> 500W).A régi táp azóta is megy egy másik gépben gond nélkül.
2015. máj. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tengor ***** válasza:
A VGA okozza a közvetlen hibát, de hogy a táp-e a kicsi neki vagy melegedés miatt van ez a probléma v. pusztán csak elromlott a kártya, azt ennyiből nem lehet megmondani. Több infó kellene.
2015. máj. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!

Egy AMD Redeon HD 6970 típusú kárytám van. Figyeltem és 70 fok körül jelentkezett a hiba de volt, hogy 65 fok alatt. A tápomat most nem tudom így hirtelen, de elméletben elég nagy neki.

Egyik ismerősöm szerint lehet alaplapi hiba is. Mindenesetre holnap kitisztítom a videókártyát, valamint egy kölcsöntáppal is kipróbálom hátha megoldódik a probléma.

2015. máj. 12. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 65-70 fok, akkor nem a kártya hőmérséklete miatt van.
2015. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!