Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megnő a gépigény, jelent ez...

Megnő a gépigény, jelent ez bármit is?

Figyelt kérdés

Monitort szeretnék váltani és kíváncsi vagyok arra, hogy ha egy FullHD 22"-es monitorról egy szintén FullHD de 24"colosra váltok, akkor veszítek e fps-t? a nagyobb képátmérő miatt? :D


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 11. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj máshova trollkodni. Jelentem a kérdésed a moderátoroknak.
2015. máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi bajod van?
2015. máj. 11. 07:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod te azt nagyon jól.


:D

2015. máj. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
wtf?
2015. máj. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha ugyanaz a játék.
2015. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az egyik monitornak kisebb lenne a felbontása akkor nagyobb fps lenne. De itt nem trollkodunk.
2015. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt az üzit írta nekem ez a troll :))


"Szia kisgyerek.


Mi van te kis homár? Mért nem maradsz szépen a seggeden mint a jó homár gyerekek? Én kérdeztem valamit mert bosszant a kíváncsiság, még ha te ostoba kérdésnek is találod! Hát megkérlek ne az én kérdésemnél járasd le magad mint egy kis gyerek! Ha van tesód biztos utál hogy ilyen görcs vagy. Üdv. :) és további "szép" napot."


Én meg ezt neki vissza :)))


"Biztos régen is ijesztgetted a gyerekeket a játszótéren, most meg a neten trollkodsz hogy felnőttél :)

Az, hogy poénos akartál lenni a kérdéseddel, az nyilvánvaló, csak az bosszant téged, hogy átláttak rajta? Ne is csodálkozz, max. 115ös IQ-val nem váltod meg a világot. A kérdésed után tett ":D" miatt nyilvánvalóvá vált a felvetésed "komolysága". Anélkül hittem volna talán, hogy egy naív 10 éves gyerek írta.

Legközelebb jobban figyelj te madár :)


Homározást honnan vetted, csak nem az egyik kedvenc filmedből? :)"

2015. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!