Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1TB Sata HDD vagy 120 GB SSD?

1TB Sata HDD vagy 120 GB SSD?

Figyelt kérdés

Most szeretném merrendelni a gépet, nem tudom, hogy döntsek ?


[link]


Valaki...Köszönöm


2015. máj. 8. 20:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha lenne kereted nem is ignised lenne, nem?
2015. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
Háát elég egyszerű gép,az ssd sokat dobna rajta,legalább gyorsan induljon!
2015. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem sokat értek a gépekhez, de ugy gondolom, hogy amire nekem kell arra jó lesz. netezni , játék max. sims-ezni szoktak a gyerekeim.
2015. máj. 8. 21:22
 14/24 anonim ***** válasza:

Ezt a gépet ne vedd meg. Inkább rakass össze valamit itt az oldalon egy másik kérdésben vagy vegyél használtat, esetleg felhasználva bármilyen alkatrészt, amid van otthon.

Ez egyszerűen harmatgyenge.

G.

2015. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%

Ssd-t a sokkal régebbi gépembe szoktak tenni, hogy ne csak zörögjőn egész nap, hanem csináljon is valami hasznos munkát. Én is azért vettem kb 18 000 ft-ért egy 120 gb ssd-t. Nekem nem kellet a felsőkategóriás, mert ezt se tudja kihasználni a gépe.


Na szóval inkább hdd

2015. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
igen, gondoltam,hogy rakatok össze egy gépet, de ezzel nekem kb annyit mondtál ezzel mintha a férjemet elküldtem volna besamelt csinálni :). , és már egyszer befürödtem egy használt alkatrészből osszerakott géppel :(
2015. máj. 8. 21:45
 17/24 A kérdező kommentje:
(amúgy mellesleg megjegyezném, egy 47 éves technikai antitalentum nő vagyok, "felhasználói szintű" számítógépes tudással)
2015. máj. 8. 21:56
 18/24 Panda Péter ***** válasza:
83%
ha csak netezni, office-ozni lesz a gép, akkor én az SSD-re voksolnék, érzetre sokkal gyorsabb, pörgősebb lesz a gép. aztán később ha kell tárhely, filmeknek, sorozatoknak, másegyébnek, akkor lehet még bele venni vinyót (vagy külső USB-s vinyót, ha lesz a gépen garanciamatrica - valszeg lesz).
2015. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Írj ki egy kérdést, mennyit szánsz rá összeszerelve és kiszállítva, kell-e monitor, egér, billentyűzet, hangfal?

Kell-e cdrom (ma már nem jellemző), vagy pen drive telepíteni?

Internetezős filmezős gép lenne? Letöltés lesz-e, mert akkor kell a tárhely.

2015. máj. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én SSD-t használok már három éve a három gépünkből kettőben azon van a rendszer. Igazából azt tudom elmondani, hogy tökéletesen meg lehet lenni SSD nélkül is és egy egyszerű, átlagos otthoni gépbe nem feltétlenül érdemes ilyen meghajtót tenni. Ha a gépen szükség van nagyobb adattárolóra (filmek, zenék, képek, programok, dokumentumok, egyebek), akkor inkább a merevlemez. Ha nem kell külön méretes adattároló és az a fontosabb, hogy a windows 1 perc helyett 20 másodperc alatt induljon, akkor jöhet az SSD. Szóval én most a HDD-re szavazok.
2015. máj. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!