Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan laptopot ami vinné a Battlefiled 4?

Figyelt kérdés

Szeretnék rajta multizni, feltétel csak annyi hogy stabilan tartani tudja a 35-40 FPS-t.

Gondolkoztam Acer aspire e1 530g laptopra, de ha lehet egy kicsit erősebb legyen. (haverom ilyen laptoppal tolja a bf4 és a gta 5 csak kicsit kevés fps el)

Vagy jobban járnék egy Acer aspir e5 vagy egy asus x555lb vel?

De ha ezek nem jók akkor ti mondjatok laptopot.

Ha lehet az válaszoljon akinek van tapasztalata.



2015. máj. 8. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez a hűtéses dolog terjed mostanába az Asusról. 1 hete vettem egy Asus R9 290X OC vidikarit aminek szintés "baj van a hűtésével" és nekem semmi problémám vele. A laptophűtő mindenképp kell akármilyet is veszel mert olyan hűtés amilyen kéne bele olyan egyik laptopban sincs a helyhiány miatt. Laptophűtőből viszont CoolerMaster-t vegyél. Ezeknek a szárnyat kapott szedett vetett negatív marketing-nek meg nem kell mindig hinni :)
2015. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kösz szépen mindenki segítségét.

Esetleg ha van még valakinek tippje az nyugodtan írja meg.

Kösz még egyszer :)

2015. máj. 11. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!