Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan laptopot ami vinné a Battlefiled 4?

Figyelt kérdés

Szeretnék rajta multizni, feltétel csak annyi hogy stabilan tartani tudja a 35-40 FPS-t.

Gondolkoztam Acer aspire e1 530g laptopra, de ha lehet egy kicsit erősebb legyen. (haverom ilyen laptoppal tolja a bf4 és a gta 5 csak kicsit kevés fps el)

Vagy jobban járnék egy Acer aspir e5 vagy egy asus x555lb vel?

De ha ezek nem jók akkor ti mondjatok laptopot.

Ha lehet az válaszoljon akinek van tapasztalata.



2015. máj. 8. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Laptop nem játékra való, pláne nem ilyen erős konfigot igénylő játékokra. Ezek a játékok meg fogják sütni a laptopot bármilyet is veszel, a kérdés az, hogy meddig fogják bírni. De hát, ha fontos a hordozhatóság és a helytakarékosság és azért jó lenne ha nem 1-2 év után adná be a kulcsot akkor valami ilyesmit nézz: [link]

Ez vinni fogja, de vegyél hozzá laptophűtőt (pár ezer HuF és sokat segít)

Acer-t semmiképp nem vegyél, konzumlaptop és csak a gond van velük.

2015. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szőrös Béka ***** válasza:
Nekem MSI GS70 van. 3,6ghz i7, 16gb ram, gtx970, 2x samsung ssd (raid0). Minden megy rajta mint az istennyila. Bár én nem játékra használom és az ára is borsós.
2015. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első köszi a tippet :)

Második amit te felsoroltál biztos drága :)

Sajna számomra fontos a sziláthatóság.

Még egy kérdés.

--2048 MB AMD Radeon R5 M230 Van olyan erős mint a gforce gt 840M vagy a 930M?

--Igaz hogy a laptop nem játékra van de több osztálytársam Acer Aspire e1 530g vel tolja a BF4 és a GTA V igaz csak medium és low beállítással de így is nagyon szép. Ha az a laptop hozza azt a szintet amit én megszoktam (1204x768-as felbontás és hight beállítást akkor boldog leszek.)

2015. máj. 8. 16:00
 4/12 A kérdező kommentje:

Még valami. Az intel proci és az AMD vidikártya passzol egymáshoz?

Ja még valami láttam az oldalon egy i3 as kiadást. Az nagyon gyenge? vagy elég az is a bf4 hez?

2015. máj. 8. 16:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem laptopot, az medium-high-on simán vinni fogja BF4-et. Az Acer laptopok anyagminőségével (amiből összerakják alkatrészek gyér minőségűek) vannak a problémák. Nem bírja sokáig egy Acer a nyúzást. Ha a Lenovok nem jönnek be akkor inkább Asus vagy Dell-t nézz. Az Intel proci mellé meg tökéletes az AMD vidikari. Teljesen mindegy mi van mellette.
2015. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kicsit olvasgattam teszteket és a videokártya nem teljesít valami szépen. Neked van tapasztalat ezzel a videokártyával? kösz minden segítséget :)
2015. máj. 8. 18:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Laptopban ahol a videokártya kifejezetten jól teljesít annak az ára is igen "szép" :)

Mennyi lenne a rá szánt keret? És akkor úgy linkelek masinát :)

2015. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

kb 140-150 a keret :)

De mi a véleményed a acer aspire e5 572g vagy az asus x555lb ről? őszintén én ezzel a kettővel szemezek.

Ha tudsz jobbat linkelnéd :) jöhet több is.

Ja meg gondoltam hogy használtan veszek egy lenovo y510p mert szoktak fellökni elég nyomot áron :) de ezt is ki kell fogni.

2015. máj. 10. 13:10
 9/12 anonim ***** válasza:
asus x555lb Tetszik, szerintem megbírkózna BF4-el simán. Mellesleg az Asus-ok jók szoktak lenni. Acer-t semmiképp nem vegyél :)
2015. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az előtted szólok írtak hogy az Asus nem jó. Lehet hogy gyenge a hűtés de egy laptophűtő segít rajta nem?
2015. máj. 11. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!