Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Letoroltem a REALTEK csomagot....

Letoroltem a REALTEK csomagot. Nem tudom mit tegyek!? Nagyon felek emiatt.

Figyelt kérdés
Letoroltem az egesz Realtek csomgaot a Windows 8.1 es laptoprol. Se net se semmi. Mit tudok tenni? PLS NAGYON FONTOS!!!

2015. máj. 7. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű... telepítsd vissza a laptophoz kapott dvd-ről. Mi a franctól félsz? :D

Meg mondjuk a számítógép zseni is nagyon irónikus ebben a helyzetben hacsak nem trollkodsz.

2015. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nem trollkodom eskuszom.

De milyen dvdvrol lehet?? Nem tudom:(

2015. máj. 7. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor oda írom hogy a laptophoz kapott dvd-ről és utána rákérdezel hogy milyen dvd-ről elég gyanús hogy csak trollkodsz.
2015. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok. Honnan tudjam? Volt egy csomag laptop+nyomtato es.eger HP, es a nyomtato dvdje van meg csak. Ehez kulon nincs
2015. máj. 7. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor laptop tipusat beirod googleba igy.(laptop neve tipusa driver) es csak megtalalod.

De legjobb lenne ha ujra rakatnad a rendszert ha mar bele kutyultal mert lehet kekhalal lesz belole igy.Win8.1nel konnyen lehet csinalni.

2015. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ujratelepites elott keritsetek elo a drivereket...
2015. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolod ha letörölte a drivert de nem tudja visszarakni majd egy windowst újra fog tudni rakni?
2015. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!