Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány óráig számíthatok a...

Hány óráig számíthatok a futárra? Úgy volt, hogy ma kapom meg a csomagot, de még nem érkezett meg.

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Még csak 3 óra.

Késhetnek is akár 1 napot, vagy csak egyszerűen később kapod meg. Ha 17:00-ig nem kapod meg, nagy esély van rá hogy nem is fogod majd csak holnap. Talán még este 6 ig is hozhatják.

2013. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig ahányszor rendeltem, mindig délelőtt hozták.
2013. jún. 26. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy 18-kor hozták (Mo legszélén lakom)
2013. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolom anélkül nem mennek el a háztól, hogy ne hívtak volna fel minimum telefonon.
2013. jún. 26. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a korrekt futár nem a ház elől hív, hanem 1-2 nappal előtte leegyezteti veled az időpontot, hogy biztosan át tudd venni...
2013. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A futár hogy egyeztetné le 1-2 nappal előtte? 1-2 nappal a kézbesítés előtt még más kontinensen is lehet a csomag :)

A legtöbb futárszolgálatnál amúgy azt szokták mondani, hogy a "telefonos megkeresés nem tartozik az alapszolgáltatáshoz".

Szóval futárfüggő, hogy keresik-e az embert, vagy csak hagy egy értesítőt, hogy ott járt (jobb esetben).

2013. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"előtt még más kontinensen is lehet a csomag :) "


Hát de ilyenről szó nem volt. :) Sem a kérdésben, sem az én esetemben. :) Nálunk Mo-n belül volt a futárkodás, már nem emlékszem, milyen eszköz volt.

2013. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!