Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó basszusú agyba dugós füles?

Jó basszusú agyba dugós füles?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy jó agyba dugós fülest kb 10/11k-ig. Amit szeretnék hogy cseszett jó basszusa legyen (basszus függő vagyok) de ugyanakkor tiszták is legyenek a hangok. Amit láttam s próbáétam az a JVC XXplosive de nem jött be...

#headset #audio #füles #bass #basszus #Agyba dugós füles
2015. máj. 6. 18:23
 1/9 anonim válasza:
Apple EarPods ;) Én ezt használom nap mint nap és brutál jó basszusa van :D Szinte szét b*ssza a füled xDD Androidos telóval is tökéletes :) Én Rocket Playerrel használom és ott lehet a basszust állítani :D
2015. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kényelmetlen, ilyesmi? Nem lehet állítani a méretén ugye? Mert azt hallottam róla hogy kényelmetlen...
2015. máj. 6. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem ez a két fogalom valahogy egymást kizárja. füles meg basszus. a basszushoz kell a légtér, még egy fejesben sincs elég basszus egy ládához képest.
2015. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ez egyáltalán nem igaz. Volt szerencsém kipróbálni egy SkullCandy agyba dugós fülest, meghallgattam vele az Animals-t, és azt hittem elájulok milyen jó basszusa volt, maszírozta az agyam, szó szerint.
2015. máj. 6. 19:38
 5/9 Fules2006 válasza:
Nekem skullkandy van es azok kur...va jok szerintem vegyel egyet.
2015. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Komplikato ***** válasza:
Sennheiser MX széria esetleg? Van amelyikben mikrofon is van ha telefonhoz kell. Anno amikor meghalt az iRiver Mp3 lejátszó gyári verziója (megtört a sok használattól), akkor olyan lett helyette véve és nagyon bevált. Csak azóta ugye már más számozásúak vannak kint.
2015. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerem úgy a Sennheisereket... Nagyon sok jót hallottam róluk de nem tudom milyent kéne nézzek-válasszak.. S a skullcandy-k meg kicsit drágák...
2015. máj. 6. 20:46
 8/9 A kérdező kommentje:
S egy fülesnél mit jelent az az Ohm? Az minél nagyobb annál jobb vagy fordítva?
2015. máj. 6. 21:11
 9/9 anonim válasza:

#1-es vagyok:

Nem kényelmetlen :D Sőt még rá is szoktam feküdni és nekem úgy se nyom :)

Állítani nem lehet de szerintem nem is baj :D


Ja és nekem mellette van valami Sennheiser MX170 fülesem... 3000ft volt... annyit is tud :/ De ha utazok, buszozok akkor az is tökéketes mert nem akarom tönkretenni az EarPods-omat :D

2015. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!